klaps2013
klaps2013

klaps2013

@klaps2013

Punkty
0 za dodawanie
Poprawność dodawania
Z ostatnich 30 dni: brak danych
Z ostatniego roku: brak danych
Dołączył
kwiecień 2013 ( ostatnia wizyta)
Aktywność
V edycja Ogólnopolskiego Konkursu Filmów Amatorskich KLAPS FILMY NIEKOMERCYJNE

KLAPS to ogólnopolski konkurs filmowy dla amatorów, w wieku od 15 do 24 lat. W 2013 roku odbywa się piąta, jubileuszowa edycja konkursu. W związku z tym, organizatorzy zaplanowali wyjątkowe, dwudniowe zakończenie KLAPSa, które odbędzie się 6 i 7 czerwca. Pierwszego dnia finaliści będą uczestniczyć w obradach jury, dzięki czemu dowiedzą się co opanowali już bardzo dobrze, a nad czym muszą jeszcze pracować. Dodatkowo odbędą się dla nich specjalne warsztaty filmowe. Drugiego dnia uczestnicy, wraz z przewodnikiem zwiedzą miasto Bydgoszcz, a po południu odbiorą nagrody i wyróżnienia podczas Gali Finałowej w Miejskim Centrum Kultury.

Zgłoszenia on-line można składać do 5 maja na stronie internetowej www.klaps.bydgoszcz.eu w zakładce rejestracja. Udział w konkursie jest równoznaczny z wpłaceniem wpisowego w wysokości 15 złotych. Filmy można nadsyłać w trzech kategoriach: film fabularny (do 15 min.), reportaż (do 8 min.), animacja (do 5 min.). Specjalnie powołane, trzyosobowe jury (potwierdzony Konrad Aksinowicz) oceni przede wszystkim kreatywność i oryginalne przedstawienie tematu pracy. Przewidzianą nagrodą dla laureatów jest sprzęt multimedialny.

Organizatorem konkursu jest Samorząd Uczniowski działający przy Zespole Szkół Ogólnokształcących numer 6 w Bydgoszczy. Patronat honorowy nad konkursem objęli: Marszalek Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Wojewoda Kujawsko-Pomorski oraz Prezydent Miasta Bydgoszczy.

Proszę czekać…