Viszna

Filtruj oceny

Liczba filmów 4


4

Podłącz się 5.8

Młody Meksykanin Memo przypadkowo podsłuchuje wojskowy przekaz. Niestety, on również zostaje namierzony i już następnego dnia armia USA wysyła tam myśliwiec, który niszczy mu dom i zabija ojca. Zrozpaczony Memo postanawia udać się do Tichuany, by tam pracować jako wirtualny robotnik. W trakcie podróży spotyka Luz, która z niewyjaśnionych przyczyn zaczyna mu pomagać. Tylko, że ona również ma w tym swój interes.

3

Prawo ulicy 4.8

Z więzienia w Nowym Orleanie wychodzi na wolność handlarz narkotykami Santiago Rodriguez. Bandzior chce odzyskać 15 milionów, które na jego prośbę ukryła przyjaciółka Maria. Niestety teraz, kiedy potrzebuje gotówki, dziewczyna nie chce ujawniać miejsca, w którym znajduje się łup. W dodatku Marią mocno interesuje się detektyw Travis, odpowiedzialny za osadzenie Santiaga. Rodriguez ma jeszcze jeden poważny problem - w ślad za nim podąża Thorn - bezwzględny najemnik, który pragnie pomścić śmierć swej siostrzenicy.

2

Doręczyciel 5.3

Doręczyciel to 14-odcinkowy serial o nieprzystosowanym do samodzielnego życia Janku Kaniewskim, który po utracie matki musi mierzyć się z codziennym życiem. Serial promuje pozytywne wzorce i zachęca do optymistycznego spojrzenia na otaczającą nas rzeczywistość. To komediowa w formie i głęboka w wymowie przypowieść o tym, co wzajemnie możemy zyskać poprzez tolerancję i pozytywne spojrzenie na drugiego człowieka. Perypetie głównego bohatera są często jedynie pretekst dla rozwoju innych wątków obyczajowych, których przebieg zachęca widza do refleksji.

9

Złodziejski kodeks 6.3

Doświadczony złodziej werbuje młodego bandziora, by mu pomóc w ostatnim zadaniu, aby mógł spłacić dług u rosyjskiej mafii. Mitchell gra osobę, której romantyczny związek ze złodziejem (Banderas), może stanąć pomiędzy nim a jego partnerem w zbrodni, jej ojcem chrzestnym. (Freeman).