"May the Force Be With You"

Powraca Dom na Przeklętym Wzgórzu 0

Do obsady sequela remake'u horroru Dom na Nawiedzonym Wzgórzu dołączyła Amanda Righetti.

Amanda Righetti (Życie na fali) zagra główną rolę w sequelu Domu na Przeklętym Wzgórzu. Nowy film nosi tytuł Return to House on Haunted Hill (Powrót do Domu na Nawiedzonym Wzgórzu) i nie zostanie on wyświetlony w amerykańskich kinach, ponieważ od razu trafi na rynek filmów DVD. Zdjęcia do filmu rozpoczęły się dwa dni temu w Bułgarii. Na dzień dzisiejszy nie wiadomo, kto oprócz Amandy powróci do Nawiedzonego Domu. Scenariusz do filmu napisał William Massa. Reżyserią zajmuję się Víctor García, a za produkcję odpowiada Joel Silver i Robert Zemeckis.

Kadr z filmu Dom na Nawiedzonym Wzgórzu 1958Kadr z filmu Dom na Nawiedzonym Wzgórzu 1958

Dom na Przeklętym Wzgórzu to remake kultowego horroru z 1958 roku pt. Dom na Nawiedzonym Wzgórzu. Akcja dzieje się w tytułowym domu, który jest położony na nawiedzonym wzgórzu. Grupa pięciu, nieznających się nawzajem, osób zostaje zaproszona na przyjęcie, do tego domu, przez ekscentrycznego milionera i jego czwartą żonę. Każda osoba otrzyma milion dolarów za przeżycie nocy w nawiedzonym domu. Na początku zapowiada się dla wszystkich dobra zabawa, lecz później bohaterowie dowiadują się, że między innymi w tym domu kiedyś istniał szpital psychiatryczny, w którym zginęła większość z pacjentów. Okazuje się więc, że spędzenie nocy w tym domu nie będzie tylko dobrą zabawą, ale także walką na śmierć i życie.

Remake znacznie różni się od orygianłu. Zostało wprowadzone dużo dodatkowych zapisów w scenariuszu, znacznie bardziej została rozbudowana fabuła filmu.

Kadr z filmu Dom na Przeklętym Wzgórzu 1999Kadr z filmu Dom na Przeklętym Wzgórzu 1999 Kadr z filmu Dom na Przeklętym Wzgórzu 1999Kadr z filmu Dom na Przeklętym Wzgórzu 1999

<table cellspacing=1 border=0 cellpadding=1>

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…