Zwiastun: Zły porucznik 5

Pojawił się pierwszy oficjalny zwiastun filmu Zły porucznik, którego reżyserem jest Werner Herzog. Film jest nową wersją słynnego Złego Porucznika z 1992 roku. W rolach głównych grają Nicolas Cage, Val Kilmer, Katie Chonacas i Eva Mendes. Obraz miał premierę podczas festiwalu filmowego w Wenecji. Został dobrze oceniony przez widzów.

Kadr z filmu Zły porucznik

Zapraszamy do obejrzenia klipu

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

JohnnyDepp

ale gówno !ten zwiastun wygląda strasznie jak film klasy B , masakra pewnie go przematuja ze 100 razy Powiem tyle ze niemiec na swoje filmy dostaje zajebista obsade ale nie potrafi ich wykorzystac !!! niech jedzie na kamczatke i filmuje wilki

Redox

Nie najgorszy, choć wątpię czy filmowi uda się zachować tę mroczność, atmosferę osaczenia z filmu Abela. I do tego Cage… nie lubię gościa, a raczej to w jaki sposób gra. Ale poczekamy zobaczymy.

nie zgadzam sie – film nie wyglada dobrze, ale najgorsze jest porwnywanie tego filmu do starego Złego porucznika – z tego co widzę, że oprocz skorumpowanego policjanta podobienstw tutaj nie ma – wiec o co chodzi z ta NOWĄ WERSJĄ ??? Nicolas czasami dobrym aktorem jest, ale do Harveya mu strasznie daleko !

Ronaldinho

Wygląda dobrze, zwłaszcza Nicolas Cage, który widać, że nie gra po raz któryś tej samej postaci.

Proszę czekać…