Konkurs z filmem Granice miłości

Kadr z filmu Granice miłości

Reżyserski debiut Guillermo Arriagi w gwiazdorskiej obsadzie już w kinach. Na ekranie zobaczymy m.in. Charlize Theron oraz Kim Basinger. Arriagi to uznany na arenie międzynarodowej autor scenariuszy do filmów Babel, 21 gramów i Amores Perros. Jeśli jeszcze nie widzieliście filmu, to zapraszamy do kin a u nas prezentujemy listę zwycięzców naszej zabawy! Nagrody w konkursie otrzymują: karaska oraz mabus.

Oczywiście Charlize Theron otrzymała Oscara za film Monster!

Kryminalny dramat GRANICE MIŁOŚCI, to film o kobiecie na krawędzi, która wybiera się w emocjonalną podróż w przeszłość do przełomowego momentu w życiu. Zdobywczyni Oscara, Charlize Theron gra rolę Sylvi, pięknej menedżerki restauracji, której chłodna, profesjonalna powierzchowność kryje seksualną burzę. Kiedy nieznajomy mężczyzna z Meksyku konfrontuje ją z jej tajemniczą przeszłością, Sylvia wyrusza w podróż w czasie i przestrzeni, spotykając po drodze szereg osób, które różni od siebie niemal wszystko nie licząc zmagań z własnym uczuciowym przeznaczeniem.

Kadr z filmu Granice miłościKadr z filmu Granice miłości

W Meksyku, młoda dziewczyna, osierocona przez matkę, Maria (Tessa Ia) wiedzie szczęśliwe życie z ojcem i jego najlepszym przyjacielem do czasu, aż tragiczny wypadek wszystko zmienia. W przygranicznym meksykańskim miasteczku Las Cruces, dwoje nastolatków, Mariana (Jennifer Lawrence) i Santiago (JD Pardo), odnajdują miłość w obliczu nagłej śmierci swoich rodziców. W porzuconej przyczepie, gospodyni domowa Gina (zdobywczyni Oscara Kim Basinger), rozpoczyna namiętny romans, który wepchnie Sylvię i innych na kolizyjny kurs z wybuchową siłą zakazanej miłości.

Film w kinach już 23 października. Więcej informacji na stronie – http://granicemilosci.bestfilm.pl/

Kadr z filmu Granice miłościKadr z filmu Granice miłości

ZADANIE konkursowe:
Dodaj przynajmniej jedną treść do naszej bazy filmowej ( w zgłoszeniu podaj ID ) i odpowiedz na pytanie. Czy Charlize Theron otrzymała Oscara?

Nagrody w konkursie:
2 DVD z filmem Księżna.

Regulamin konkursu.
1. Zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mailowy: konkurs@fdb.pl.
2. W zgłoszeniu należy wysłać:
- prawidłową odpowiedź oraz numer dodanej treści a w temacie e-maila wpisać: Granice miłości,
- login na fdb.pl (konkurs dla zarejestrowanych użytkowników),
- imię i nazwisko, adres potrzebny do wysłania nagrody.

3. Każdy użytkownik może wysłać tylko jedno zgłoszenie do udziału w konkursie.
4. Na zgłoszenia czekamy do 24 października 2009 do godz. 23.59.
5. Wyniki podamy 25 października.
6. Nagrody trafią do osób, które prześlą zgłoszenie spełniające wszystkie punkty regulaminu.