"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Galerianki mają pół miliona 0

Produkcję Katarzyny Rosłaniec pt. Galerianki dotychczas obejrzało blisko 502’979 widzów. To jest rewelacyjny wynik jak na debiut filmowy oraz produkcję, która nie jest związana w jakikolwiek sposób związana z lekturami szkolnymi czy innymi "ekranizacjami narodowymi". Warto dodać, iż obraz ten wchodził do kin w jedynie 60 kopiach.

Kadr z filmu Galerianki (2009)

Już po pierwszym weekendzie grania, wiadomo było, że debiut Kasi Rosłaniec okaże się wielkim sukcesem. Przez pierwsze trzy tygodnie wyświetlania utrzymywał się on na pierwszy miejscu w rankingu Box Office pod względem ilości widzów, co jest rezultatem trudnym do osiągnięcia nawet przez wielkie, zachodnie produkcje. Galerianki pokonały takich rywali jak najnowszy film Pedro Almodóvara Przerwane objęcia, megaprodukcję Surogaci z Brucem Willisem czy animowany film w 3D pt. Klopsiki i inne zjawiska pogodowe.

Być może rodzimej produkcji w reżyserii Katarzyny Rosłaniec uda się dogonić nawet hit sezonu, czyli Bękarty Wojny Quentina Tarantino, które w tej chwili mają około 550 tysięcy widzów na koncie.

(informacja prasowa)

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…