Muniek Staszczyk konstatuje na Planecie 51 0

Muniek Staszczyk, lider zespołu T-LOVE zadebiutował w dubbingu!
Użyczył swojego głosu Glarowi, który jest takim dzieckiem-kwiatem na Planecie 51. Gra na gitarze, spontanicznie układa teksty i śpiewa jak może….

Muniek Staszczyk

Przypomnijmy, że film w naszym kraju zadebiutuje 22 stycznia 2010 roku.

Muniek przyznaje, ze praca w dubbingu nie jest łatwa, bo trzeba kontrolować tekst, który ma się przed oczami, to, co się słyszy w słuchawce oraz to, co widzi na ekranie (z migającym time codem) a przy tym trzeba być odpowiednio wyluzowanym, żeby się wdrożyć w postać. Ale podobało mu się to nowe doświadczenie!

Muniek StaszczykMuniek Staszczyk

Twórcy dubbingu, Elżbieta Kopocińska (reżyser) oraz Bartosz Wirzbięta (autor dialogów) są zachwyceni efektem końcowym dubbingu Muńka. Okazało się nawet, że to, co nagrał nie wymagało żadnych poprawek. I pomyśleć, że to dopiero pierwsza dubbingowa rola Muńka Staszczyka!

informacja od dystrybutora

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

dodoo

Też bardzo lubię Muńka, jest świetnym piosenkarzem i liderem najlepszej, moim zdaniem, grupy rockowej w Polsce. Jednak, szczerze powiedziawszy, jakoś nie wyobrażałam go sobie w dubbingu, w bajce. Po obejrzeniu, 'Planety 51' stwierdzam, że był świetny i nie wiem jak mogłam w ogóle pomyśleć, że nie spisze się w nowej roli…

Trophy

Bardzo go lubię. Genialny wokalista i do tego ten charakterystyczny głos.

teofel

Muniek wypadł z tej roli świetnie. Wierzę, że dostanie kolejną okazję wykazania się w roli w dubbingowca.

Proszę czekać…