"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Poznaj szczegóły Ghostbusters 3 0

Od kilku miesięcy pojawiają się coraz to nowe informacje dotyczące rozpoczęcia produkcji trzeciej części słynnej komedii Ivana Reitmana pt. Pogromcy duchów. Dzięki aktorce Sigourney Weaver (Avatar) poznaliśmy kilka interesujących szczegółów dotyczących tego, czego możemy się spodziewać po nowym filmie.

Kadr z filmu Pogromcy duchów (1984)

Aktorka zdradziła, iż rozmawiała z producentami filmu na temat swojego udziału w tej produkcji. Ale nie jest pewna, czy na pewno pojawi się na planie. Powiedziała również, że zapoznała się ze skrótem scenariusza, który jest bardzo interesujący.

To co zaś jest pewne to fakt, iż jednym z głównych bohaterów będzie Oscar, czyli filmowy syn postaci granej przez Weaver. Przypomnijmy, iż to właśnie on został porwany w Pogromcach duchów 2. Według fabuły Ghostbusters 3 Oscar dorósł i dołączył do nowej ekipy pogromców duchów. Oznaczać to może, że dojdzie do wymiany pokoleniowej łowców niezwykłych stworów.

Inna ciekawostka, którą zdradziła aktorka to fakt, iż Bill Murray pojawi się w filmie jako… duch. To właśnie jego próbować będą złapać nowi pogromcy duchów. Czy to, więc oznacza, iż zostanie głównym czarnych charakterem? Czy stara ekipa pogromców duchów też będzie duchami? Na te pytania niestety nie znamy odpowiedzi.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…