"May the Force Be With You"

Klątwa 2 - zobacz trzy promujące filmy 0

Już za pół miesiąca w USA zostanie wyświetlony film Klątwa 2, który jest kontynuacją udanego horroru z 2004 roku. Dziś możesz zobaczyć trzy fragmenty filmu, każdy z nich trwa około dwóch minut.

Zobacz trzy krótkometrażowe filmy promujące horror Klątwa 2:

a) Hotel – źródło HorrorMovies lub Yahoo

b) Dom – źródło HorrorMovies lub Yahoo

c) Szkoła – źródło HorrorMovies lub Yahoo

Filmiki obejrzysz w trybie online, klikając na powyższe odnośniki do strony HorrorMovies lub Yahoo.

Oficjalny zwiastun zobaczysz klikając TUTAJ.

Scenariusz do filmu Klątwa 2 napisał Stephen Susco i Takashi Shimizu (twórca wersji japońskiej), który także wyreżyserował film. Za produkcję odpowiedzialny jest Takashige Ichise i Robert G. Tapert. Główne role w filmie grają m.in. Sarah Michelle Gellar, Amber Tamblyn, Arielle Kebbel i Teresa Palmer.

Film kręcony był w Chicago (USA) i w Tokio (Japonia).

Premierę w USA zapowiedziano na 13 października bieżącego roku. Polski dystrybutor filmu (<a href=http://www.vision.pl/ title=Vision – dystrybutor filmów>Vision) nie ogłosił jeszcze, kiedy film zostanie wyświetlony na terenie naszego kraju.

Kadr z filmu Klątwa 2 2006Kadr z filmu Klątwa 2 2006

Klątwa 2 jest sequelem filmu The Grudge – Klątwa z 2004 roku, który jest remake'iem japońskiej wersji z 2003 roku. Pierwsza część opowiada o tajemniczym domie w Tokio, który nie wyróżnia się niczym specjalnym spośród innych. Jednak to tylko pozory. Dom jest opętany. Związana jest z nim klątwa, która zabija każdego, kto wejdzie do domu. Jej ofiary umierają i wtedy rodzi się nowa klątwa. Jak wirus przechodzi na kolejne osoby, które pojawiają się w domu. Tak tworzy się niekończący łańcuch przerażenia. Karen (Sarah Michelle Gellar) studiuje pomoc społeczną w Japonii w ramach wymiany studenckiej. Pewnego dnia zgadza się zastąpić koleżankę i idzie do wyznaczonego przez nią domu. Zastaje tam Emmę – amerykańską staruszkę (Grace Zabriskie), która zachowuje się jak katatoniczka. W domu panuje wielki bałagan. Wkrótce staje twarzą w twarz z horrorem, który trudno sobie nawet wyobrazić.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Ronaldinho

I zapewne będzie jeszcze trzecia część amerykańskiej "Klątwy", ponieważ w 2007 roku na ekrany kin wyjdzie japońska "Klątwa 3".

opatrznik

Dobrze, że jest dwójka. Parodie pierwszej części były super :))

Alpinus

Pierwsza częśc była tragiczna, kompletna klapa jak dla mnie. Dwójka pewnie nie będzie lepsza.

Ice

Dobry news:) Pierwsza czesc była nawet fajna, wiec dwójke pasowałby by tez ogladanc.

Proszę czekać…