Zobacz pierwszą zapowiedź Frozen 0

Zapraszamy do obejrzenia pierwszego oficjalnego zwiastuna filmu Wai nei chung ching. Reżyserem i scenarzystą obrazu jest Adam Green, natomiast jednym z producentów jest znany z serii filmów Piła Peter Block.

Frozen

W głównych rolach wystąpią Kevin Zegers, Shawn Ashmore oraz Emma Bell.

Zapraszamy do obejrzenia zapowiedzi

Film Wai nei chung ching przedstawia nam wydarzenia rozgrywające się w jednym z zimowych kurortów narciarskich. To miał być typowy dzień na stoku, który nieoczekiwanie zamienia się w koszmar dla trójki snowboardzistów. Wieczorem wracają ze stoku wyciągiem krzesełkowym, nieoczekiwanie światła gasną – najprawdopodobniej wszyscy myśleli, iż stok jest już pusty. Ośrodek będzie zamknięty, aż do przyszłego weekendu, co oznacza, że uwięzionym grozi śmierć z wyziębienia. Podejmują, więc rozpaczliwą próbę ucieczki. Pytanie jednak czy ich chęć przeżycia będzie większa niż groźba śmierci w postaci upadku z wyciągu czy zgubienia się w lesie?

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

JohnnyDepp

to bedzie cos dobrego w stylu właśnie stylu

Trophy

Faktycznie dobry zwiastun. Dodam sobie do oczekujących, co by nie zapomnieć. Lubie Kevina Zegersa, więc to jest dla mnie pozycja obowiązkowa. Zapowiada się całkiem nieźle.

Ronaldinho

Świetny plakat, świetny zwiastun… czekam!

Proszę czekać…