Zobacz pierwszą zapowiedź Frozen 0

Zapraszamy do obejrzenia pierwszego oficjalnego zwiastuna filmu Wai nei chung ching. Reżyserem i scenarzystą obrazu jest Adam Green, natomiast jednym z producentów jest znany z serii filmów Piła Peter Block.

Frozen

W głównych rolach wystąpią Kevin Zegers, Shawn Ashmore oraz Emma Bell.

Zapraszamy do obejrzenia zapowiedzi

Film Wai nei chung ching przedstawia nam wydarzenia rozgrywające się w jednym z zimowych kurortów narciarskich. To miał być typowy dzień na stoku, który nieoczekiwanie zamienia się w koszmar dla trójki snowboardzistów. Wieczorem wracają ze stoku wyciągiem krzesełkowym, nieoczekiwanie światła gasną – najprawdopodobniej wszyscy myśleli, iż stok jest już pusty. Ośrodek będzie zamknięty, aż do przyszłego weekendu, co oznacza, że uwięzionym grozi śmierć z wyziębienia. Podejmują, więc rozpaczliwą próbę ucieczki. Pytanie jednak czy ich chęć przeżycia będzie większa niż groźba śmierci w postaci upadku z wyciągu czy zgubienia się w lesie?

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

JohnnyDepp 2009-12-23

to bedzie cos dobrego w stylu właśnie stylu

Trophy 2009-12-22

Faktycznie dobry zwiastun. Dodam sobie do oczekujących, co by nie zapomnieć. Lubie Kevina Zegersa, więc to jest dla mnie pozycja obowiązkowa. Zapowiada się całkiem nieźle.

Ronaldinho 2009-12-22

Świetny plakat, świetny zwiastun… czekam!

Proszę czekać…