http://vimeo.com/mironkundzicz

Ridley Scott o swoim nadchodzącym projekcie 0

Reżyser Ridley Scott wypowiedział się ostatnio o swoim nowym, dużym projekcie, który nosi roboczą nazwę Penetration.

Moim następnym projektem, prawie na pewno, będzie adaptacja niewydanej jeszcze książki, która opisuje to, co tak naprawdę dzieje się teraz na Bliskim Wschodzie. Pokazuje ona jak bardzo jesteśmy nieświadomi tego, co tam się wyrabia, oraz to, że nie potrafimy się z tym pogodzić. Będzie ona opowiadać historię dziennikarza, który zaczyna pracować w mało ważnym dziale, specjalnej sekcji na Bliskim Wschodzie. Podczas pobytu tam wpadnie w poważne kłopoty. – mówi Scott (Łowca androidów).

Ridley ScottRidley Scott

Książka jest autorstwa dziennikarza Davida Ignatiusa. Nosi nazwę Penetration i uważam, że to bardzo dobry tytuł, ale podobno ma być jeszcze zmieniony. Powieść ma się ukazać w marcu i mogę was zapewnić, że jest fantastyczna! Każdy, kto spędził ostatnie 30 lat w Iranie, Iraku i Syrii i nauczył się mówić po arabsku, potrafi trafnie ocenić sytuację, która tam panuje. Możecie myśleć, że wszystko dobrze się skończy, ale jesteście w błędzie.

Na pytanie odnośnie sequela Gladiatora reżyser odpowiedział: Wszystko jest możliwe. Można przywrócić Russella (Romper Stomper). Wiem, co robić i na pewno nie będzie to prequel.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…