"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Gotowy scenariusz remake'u Ucieczki z NJ 0

Studio New Line Cinema zaskoczyła dzisiaj wszystkich i poinformowała, iż zakończono pracę nad scenariuszem do remake’u produkcji pt. Ucieczka z Nowego Jorku. Autorem skryptu jest Allan Loeb, który pisał scenariusze do takich filmów jak: Wall Street 2, 21 czy Druga szansa.

Kadr z filmu Ucieczka z Nowego Jorku (1981)

Fabuła nowej wersji Ucieczki z Nowego Jorku została nieco zmodyfikowana. Główny bohater zostanie wysłany z samobójczą misją do Nowego Jorku, które stało się największym więzieniem Ameryki. Ma w ciągu 24 godzin wydostać z tego obszaru pewną Panią Senator, której samolot wylądował w mieście.

W oryginale główny bohater grany przez Kurta Russella uwalniał amerykańskiego prezydenta. Reżyserem oryginalnej wersji był John Carpenter.

Na chwilę obecną nie wiadomo, kto zagra główną rolę. Wśród potencjalnych kandydatów wymienia się Gerarda Butlera i Josha Brolina.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Jack_Daniels

Póki co najbardziej "drewniany" to jest twój język polski. Naprawdę można zajrzeć czasem do słownika…

JohnnyDepp

Tylko nie ON Gerard Butler !!! to drewno nie umie grać czytałem ze po 300 przyjoł najwieksza ilosc najgłupszych filmów !! w 300 był fajny po 300 był rozchwytywany i zaczoł grać w gównianych filmach jednym za drugim jest drewniany strasznie !!!!!!!!!!!!!!!!!!

jestem za Joshem Brolinem aktor zajebisty gra swietnie i nie jest drewnem

Santanico

ech…co za czasy…
przecież ten film się w ogóle nie zestarzał.po co remake?

Proszę czekać…