"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Kirk Kapitanem Ameryką? 1

W ostatnich miesiącach pojawia się coraz to więcej nowych informacji na temat filmu The First Avenger: Captain America. Tym razem plotka dotyczy tego, kto miałby zagrać tytułową postać – Kapitana Ameryki. Według anonimowych źródeł zbliżonych do producentów, rolę tą zaproponowano Chrisowi Pine.

Chris Pine w filmie Star Trek (2009)

Kapitan AmerykaKapitan Ameryka

Jeden z amerykańskich serwisów filmowych doniósł, iż rozmawiał z osobą zaangażowaną w produkcję filmu The First Avenger: Captain America. Miał on zdradzić im, iż producenci tej produkcji rolę Kapitana Ameryki zaproponowali gwieździe Star Treka. Niestety żadne inne źródła nie potwierdziły tych informacji. Czy więc to oznacza, że jest to tylko plotka bez pokrycia?

Kapitan Ameryka (właściwie Steve Rogers) przed wojną był studentem sztuki, w roku 1940 postanowił się zaciągnąć do wojska. Nie dostał się z powodów materialnych. Dostał propozycję uczestniczenia w tajnym wojskowym projekcie o nazwie "Odrodzenie". Po wstępnych eliminacjach dostał się, został poddany terapii, która miała na celu zwiększyć jego siłę, szybkość, inteligencję i wytrzymałość. Podano mu "serum super-żołnierza" a potem napromieniowano go kontrolowaną dawką promieni "Vita". Potem został wysłany do walki z Rzeszą. Jego największy wróg to Red Skull, nazistowski super-złoczyńca.
Kapitan Ameryka posługuje się tarczą o średnicy pół metra (2,5 stopy) wykonaną z vibranium (superwytrzymałego metalu, produkowanego w Wakandzie) opanował do stopnia mistrzowskiego boks amerykański i judo i połączył je w jego własną unikalną sztukę walki.

(Informacja o Kapitanie Ameryka – wikipedia.pl)

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…