"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Dobry start Starcia Tytanów 1

Zgodnie z przewidywaniami wszystkich film Starcie Tytanów zadebiutował w piątek z dobrym wynikiem. Obraz Louisa Leterriera zarobił w piątek 29 mln $, przez co realne staje się zdobycie 65 – 70 mln $ wpływów z całego weekendu. Na to liczą producenci, można powiedzieć, iż raczej nie powinni się zawieść.

Kadr z filmu Starcie Tytanów (2010)

Zaskoczeniem dla wszystkich jest za to bardzo dobry start nowej produkcji Tylera Perry'ego. Jego najnowsza komedia pt. Why Did I Get Married Too? zarobiła bardzo dobre 12,3 mln $, tym samym zajmując drugie miejsce wśród najbardziej dochodowych filmów w dniu wczorajszym.

Na koniec warto jeszcze wspomnieć o filmie Ostatnia piosenka, która także debiutowała w amerykańskich kinach w tym tygodniu. W piątek obraz z udziałem Miley Cyrus zarobił 7,1 mln $, co jest wynikiem przyzwoitym. Produkcja ta zadebiutowała w kinach w środę, więc na jego koncie jest już 16,4 mln $.

Zapraszamy również do zapoznania się z pełnym rankingiem Box Office USA, który tym razem pojawi się dopiero w poniedziałek wieczorem.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…