Dobry start Starcia Tytanów

Kadr z filmu Starcie Tytanów (2010)

Zgodnie z przewidywaniami wszystkich film Starcie Tytanów zadebiutował w piątek z dobrym wynikiem. Obraz Louisa Leterriera zarobił w piątek 29 mln $, przez co realne staje się zdobycie 65 – 70 mln $ wpływów z całego weekendu. Na to liczą producenci, można powiedzieć, iż raczej nie powinni się zawieść.

Zaskoczeniem dla wszystkich jest za to bardzo dobry start nowej produkcji Tylera Perry'ego. Jego najnowsza komedia pt. Why Did I Get Married Too? zarobiła bardzo dobre 12,3 mln $, tym samym zajmując drugie miejsce wśród najbardziej dochodowych filmów w dniu wczorajszym.

Na koniec warto jeszcze wspomnieć o filmie Ostatnia piosenka, która także debiutowała w amerykańskich kinach w tym tygodniu. W piątek obraz z udziałem Miley Cyrus zarobił 7,1 mln $, co jest wynikiem przyzwoitym. Produkcja ta zadebiutowała w kinach w środę, więc na jego koncie jest już 16,4 mln $.

Zapraszamy również do zapoznania się z pełnym rankingiem Box Office USA, który tym razem pojawi się dopiero w poniedziałek wieczorem.

Źrodło: www.comingsoon.net


Michał
"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux