"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Alice Eve dziewczyną Kapitana Ameryki? 0

E! Online doniósł, iż główną kandydatką do roli dziewczyny Kapitana Ameryki w filmie First Avenger: Captain America jest aktorka Alice Eve (Dziewczyna z ekstraklasy). Jej konkurentką jest właściwie już tylko Hayley Atwell (Powrót do Brideshead). Reżyserią projektu zajmie się Joe Johnston.

Alice Eve w filmie Dziewczyna z ekstraklasy (2010)

Poinformowano także, że aktorka, która zostanie wybrana przez studio Marvela wcieli się w postać Peggy Johnston.

Peggy Johnston była dziewczyną Kapitana Ameryki w czasie II wojny światowej. Była amerykańskim agentem pełniącym służbę we francuskim ruchu oporu. Dzięki przejściu standardowego szkolenia wojskowego w kilku akcjach pomogła superbohaterowi.

W roli tytułowej pojawi się Chris Evans.

Źrodło: www.slashfilm.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

Quagmire

Ciężko wyrokować, ale zapowiada się szalenie "bezpieczny" film. Reżyser i obsada bez jakiegokolwiek ryzyka i polotu (no może tylko Weaving jest takim światełkiem w tunelu).

Adam_Siennica

Ja tam bym z ocenami poczekał na oficjalne zdjęcia/plakaty etc. Bo na razie to ciężko wyrokować.

borciuchy

Oczywiście miałem na myśli te fanowskie ( http://wiadomosci.fdb.pl/11974-plakaty-kapitana-ameryki ), na których wg. mnie widać, że Chris Evans słabo się komponuje ze strojem Kapitana Ameryki. Wprawdzie mało to ma wspólnego z samym filmem, ale takie są moje pierwsze odczucia – obym się mylił.

Adam_Siennica

Plakaty takie sobie? Przecież nie ma oficjalnego plakatu, są tylko wersje fanowskie.

borciuchy

Oj coś czuje że z tym "Kapitanem Ameryką" to "szału nie będzie". Już obsada furory nie robi, plakaty też takie sobie. Coś ta postać nie ma szczęścia do ekranizacji.

Proszę czekać…