"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Liv Tyler w Nieznajomych 2? 0

Według nieoficjalnych informacji aktorka Liv Tyler pojawi się w filmie będącym sequelem horroru z 2008 roku pt. Nieznajomi. Jakiś czas temu informowaliśmy was, iż w maju ruszają castingi do filmu The Strangers: Part 2. Czyżby, więc w fabule tej produkcji pojawiło się miejsce dla Kristen McKay?

Liv Tyler w filmie Nieznajomi (2008)

Jakiś czas temu informowaliśmy was, iż rozpoczęto przygotowania do nakręcenia sequela filmu Nieznajomi. Teraz pojawiła się zaskakująca informacja w sprawie obecności Liv Tyler w obsadzie filmu. Jest to o tyle dziwne, iż w pierwszych opisach Nieustraszonych 2 nie ma mowy, iż postać Kristen McKay, grana przez aktorkę pojawi się w fabule.

Fabuła The Strangers: Part 2 rozpoczyna się krótko po wydarzeniach dziejących się w części pierwszej. Trójka morderców postanawia dalej kontynuować swoją śmiertelną zabawę. Tym razem ich wybór pada na pewną rodzinę. Małżeństwo Mike i Cindy oraz ich dzieci Luke i Kinsey po tym jak Mike stracił pracę musi opuścić swój dom. Zanim jednak wyjadą z miasta postanawiają spędzić ostatnią noc na opuszczonym osiedlu przyczep kempingowych. Nie zdają sobie sprawy, iż są obserwowani. Nie wiedzą, iż są kolejnym celem szalonych morderców.

Nie wiadomo, kto zajmie się reżyserią sequela. Wiadomo jedynie, iż skrypt do niego napisał Bryan Bertino.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Flames23

'Nieznajomi' – niby pierwsza część furory wcale nie robi, toteż sequel sądząc po fabule która wydaje mi się być bardzo opklepana, także szału nie wywoła.

Proszę czekać…