"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Produkcje fantasy od SyFy 0

Stacja SyFy poinformowała media, iż rozpoczęła pracę nad stworzeniem dwóch filmów fantasy. W oba projekty zaangażowano znanych aktorów. W filmie Mongolian Death Worm główną rolę zagra Sean Patrick Flanery (Młody Indiana Jones). Natomiast główną rolę w filmie Witchville powierzono Luke'owi Gossowi (Hellboy 2).

Luke Goss

Film Mongolian Death Worm to horror fantasy, którego głównym bohaterem jest pewien amerykański pracownik ONZ. Przybywa on do Mongolii w celu odnalezienia oraz zabezpieczenia grobowca Dżyngis-Chana. Wkrótce okazuje się, że miejsce strzężą ogromne, jedzące ludzi robaki. Na dodatek grobowiec chce złupić lokalna banda przestępcza.

Obraz pt. Witchville to z kolei opowieść o księciu, który po kilku latach nieobecności przybywa do swojego królestwa. Chce przejąć tron po tragicznie zmarłym ojcu. Odkrywa on, iż królestwem rządzą teraz wiedźmy, ich przywódczynią jest Czerwona Królowa – zaginiona matka głównego bohatera.

Oba projekty pokaże stacja telewizyjna w maju.

Źrodło: www.hollywoodreporter.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Asmodeusz

hm stacja SyFY jak wskazuje nazwa jest syfy, większość jej produkcji jest łagodnie mówiąc kiepska więc nie liczył bym na jakieś rewelacyjne filmy

Proszę czekać…