Promo najnowszego filmu Johna Woo! 0

Po światowym sukcesie filmu Trzy Królestwa, John Woo powraca z kolejnym widowiskiem kostiumowym. Tym razem będzie to film w klimacie zbliżonym do Przyczajonego Tygrysa, Ukrytego Smoka czy Hero, opierający się na widowiskowe pojedynki z typową choreografią dla gatunku.

Reign of Assassins

Współreżyserem filmu jest Su Chao Pin, protegowany Woo. Obraz o międzynarodowym tytule Reign of Assassins ma również świetną obsadę, w której są Michelle Yeoh, Jung Woo Sung, Barbie Hsu, Kelly Lin, Shaw Yu, Angeles Woo i Wang Xuegi.

Za choreografie odpowiada Steven Tung Wai (Przysięga), a za muzykę Peter Kam. Za kostiumy odpowiada Emi Wada, która pracowała m. in. przy Hero.

Rok 428 naszej ery, Bodhi, książę Południowych Indii zostaje buddyjskim mnichem i wyrusza do Chin, zdobywając reputację mistycznego mistrza sztuk walki. Po śmierci, jego szczątki tajemniczo znikają. Setki lat później, Zhang, wysokiej rangi członek dworu zostaje zabity. Jego syn, Jingxiu, opłakując ojca jest zaatakowany przez grupę zabójców. Zostawiają go na pastwę losu, ale udaje mu się uciec i przetrwać. Drizzle, zabójczyni ojca Jingxiu, jest utalentowaną wojowniczką i w tajemniczy sposób zdobywa szczątki Bodhiego. Wyrusza w podróż, aby zawieźć je do świątyni Yunhe, gdzie jest ich miejsce. Czarny Kamień, grupa zabójców, która wynajęła Drizzle, również chce je zdobyć. Szczątki kryją w sobie wielką tajemnicę. Drizzle ukrywa się, zmieniając twarz i imię na Zeng Jing (Michelle Yeoh). Ucieka do Pekinu, gdzie zakochuje się w Jiangu, który ma zostać jej mężem. Jing dowiaduje się, że Jiang jest synem zamordowanego przez nią człowieka, który szuka zemsty. Dochodzi do konfrontacji pomiędzy nią, Jiangiem i Czarnym Kamieniem. Kto przeżyje i zdobędzie szczątki mistycznego księcia?

Premiera zaplanowana na sierpień bądź wrzesień. Promo jest z angielskimi napisami.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…