"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Pogromcy Duchów 3 powstanie czy nie? 0

Od kilku miesięcy informujemy was o nowych szczegółach projektu filmu będącego trzecią częścią Pogromców Duchów. Ostatnio zaś pojawiają się coraz to nowe informacje, według których kolejny obraz z serii może nie powstać. Głównym siewcą takich plotek jest Bill Murray, który twierdzi, iż pomysł na Pogromcy Duchów 3 to "koszmarny wymysł".

Pogromcy duchów

Po raz pierwszy krytycznie o projekcie nakręcenia kolejnej części Pogromców duchów, Bill Murray wypowiedział się podczas wywiadu w słynnym amerykański show "Late Show with David Letterman". Wtedy też aktor powiedział, że jego zdaniem kolejny film z serii to koszmarny wymysł kilku młodych producentów, którzy chcą zarobić kasę. Na dodatek jego zdaniem film nie wyreżyseruje Ivan Reitman.

Otóż artysta zdradził, iż ostatnio dochodziły do niego pogłoski, iż studio wcale nie jest zainteresowane, by kolejną część nakręcił Ivan Reitman. Zdaniem Murray'a studio ma zupełnie inną wizję filmu niż tę oficjalnie prezentowaną przez reżysera poprzednich części. Dlatego też obraz może w ogóle nie powstać.

Z naszej strony możemy jedynie dodać, iż coraz mniejsze są szansę by zgodnie z planami projekt trafił do kin w lato 2011 roku. Największe dzisiaj pytanie to czy właściwie widzowie chcieliby zobaczyć nowe przygody Pogromców duchów.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…