"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Kolejne filmy Kevina Duranda 0

Kevin Durand (Legion, serial Zagubieni) zagra jedną z głównych ról w filmie Real Steel. Przy tej okazji potwierdzono także wcześniejsze plotki, iż aktor zagra także w innej produkcji studia DreamWorks pt. I Am Number Four. Zdjęcia do obu projektów ruszają jeszcze w tym roku.

Kevin Durand w filmie Legion (2010)

Fabuła Real Steel rozgrywa się w niedalekiej przyszłości, w której boks jest sportem zakazanym. Zamiast ludzi na ringu walczą specjalnie do tego stworzone roboty. Do walki z nimi stanie pewien upadły były bokser, w którego wcieli się Hugh Jackman. Nie wiadomo w kogo wcieli się Durand.

Z kolei projekt pt. I Am Number Four opowiada historię dziewięciu kosmitów, którzy przybywają na naszą planetę, po tym jak ich własna zostaje zniszczona. Pod przebraniem zwykłych nastolatków starają się jak najmniej zwracać na siebie uwagę. Wkrótce jednak wróg, który odpowiedzialny był za zniszczenie ich planety, przybywa na Ziemię. Chce on dokończyć zniszczenie rasy kosmitów. Całość jest ekranizacją popularnej powieści Jamesa Freya. Tutaj także nie wiadomo kogo zagra aktor.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

MJ_MARTINO

Legion był dość słaby co tu dużo mówić…
Mam nadzieje że dwa nowe projekty będą miały lepsza fabule i Durand rozwinie skrzydła :)

Proszę czekać…