"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Renner jako Hawkeye? 1

Według nieoficjalnych informacji Jeremy Renner (The Hurt Locker. W pułapce wojny) zagra postać superbohatera Hawkeye’a w filmie studia Marvel pt. The Avengers. To zaskakująca informacja zważywszy, iż pod koniec ubiegłego roku aktor zerwał negocjacje ze studiem po tym jak nie doszli do porozumienia, kiedy po raz pierwszy na ekranie miałaby pojawić się ta postać.

Jeremy Renner w filmie The Unusuals (2009)

Przypomnijmy, iż pod koniec ubiegłego roku Jeremy Renner rozpoczął negocjację w sprawie swojego udziału w projektach Marvela. Problem w tym, że studio chciałoby, aby pojawił się już w filmie Thor on zaś wolał pojawić się dopiero w filmie The Avengers. Dlatego też w połowie grudnia negocjacje zerwano.

Teraz wszystko wskazuje na to, iż obie strony doszły do porozumienia. Według plotek studio Marvel poszło na ustępstwo i zdecydowało się, iż Hawkeye po raz pierwszy pojawi się w filmie The Avengers. Jeśli spodoba się widzom to jest możliwe, iż zostanie nakręcony osobny film z tym superbohaterem.

Hawkeye to inaczej Clint Barton. Jako młody chłopiec uciekł z domu i dołączył do trupy cyrkowej. Tam nauczył się strzelać z łuku, stał się w tym prawdziwym mistrzem. Kilka lat później odkrywa, iż grupa cyrkowa jest tak naprawdę przykrywką dla działalności przestępczej. Postanawia zerwać wszelkie kontakty ze swoimi "mentorami". Pod wpływem Iron Mana został superbohaterem walczącym z ludzką niesprawiedliwością.

Superbohater Hawkeye alias Clint BartonSuperbohater Hawkeye alias Clint Barton

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…