Wygraj bilety na Toy Story 3 3D! 1

Mamy dla Was 3 podwójne zaproszenia na film w kinie Orange IMAX, przy ul. Powsińskiej 31 w Warszawie i wystarczy odpowiedzieć na jedno proste pytanie. Wyraziste i wzruszające postacie, podbijające miliony serc na całym świecie, ponownie obezwładnią pokaźną dawką humoru i zabiorą widzów do swojego świata, dzięki fenomenalnym efektom 3D na ekranach Orange IMAX! Zaproszenia otrzymują: Ilonia111, Yakoob, shibby_94! Gratulujemy ;)

Kadr z filmu

Zarówno pierwsza, jak i druga część Toy Story zyskały wielkie uznanie wśród widzów na całym świecie. Dlatego fani nieziemskiej animacji Toy Story 3 mogą zobaczyć film podczas uroczystej, pełnej atrakcji premiery (15 czerwca), na którą bilety – w ograniczonej liczbie – są już w sprzedaży.

Pierwsza część Toy Story zdobyła specjalnego Oscara oraz trzy nominacje. Wpisano ją na listę 100 najwybitniejszych amerykańskich filmów sporządzoną przez American Film Institute. Toy Story 2 był pierwszą kontynuacją filmu animowanego, która osiągnęła większe wpływy kasowe niż oryginał. Oba filmy zostały nominowane do Oscara za kluczowy utwór muzyczny, napisany przez Randy'ego Newmana, który i w trzeciej części dał wyraz swoim umiejętnościom. Reżyser Toy Story 3, uhonorowany Oscarem Lee Unkrich, pokazał już widzom na co go stać przy takich produkcjach, jak Toy Story 2, Potwory i Spółka czy Gdzie jest Nemo?. Nad scenariuszem najnowszych losów bohaterskich i komicznych zabawek pracował uznany na całym świecie Michael Arndt, zdobywca Oscara za napisanie scenariusza do niezależnej produkcji, pod tytułem Mała Miss.

Kadr z filmuKadr z filmu

Toy Story 3 to najnowsza kontynuacja losów znanych na całym świecie bohaterów-zabawek, które pod nieobecność ludzi ożywają, doświadczają rozmaitych przygód, a przede wszystkim zachwycają widzów w każdym wieku. Trzeci film z serii nie jest oddzielną twórczością animacyjnych gigantów z Disneya i Pixara, lecz kolejnym etapem w życiu animowanych bohaterów. Andy, właściciel zabawek, jest już dorastającym chłopcem, który idąc na studia, opuszcza swój dom rodzinny, by zamieszkać w akademiku. „Stare” zabawki natomiast trafiają do przedszkola, i jak można się domyślić – nie są ani trochę zachwycone swoim nowym otoczeniem. Planują więc wielką ucieczkę ku wolności i staremu porządkowi. Przyłączą się do nich nowi bohaterowie, między innymi znana lalka Kena i Barbie, jeż w skórzanych spodenkach oraz różowy pluszowy Miś Tuliś o zapachu truskawkowym. Ich wielka ucieczka to niekończące się pasmo niepowodzeń i piętrzące się trudności, ale też niepohamowany entuzjazm i niebywała wytrwałość w realizowaniu zamierzonej taktyki. To warunki wprost idealne dla licznych gagów, zabawnych dialogów i powalającego humoru sytuacyjnego.

Kadr z filmuKadr z filmu

ZADANIE konkursowe:
1. Zapoznaj się z naszym PORADNIKIEM DODAWANIA TREŚCI i poprawnie dodaj przynajmniej jedną treść do naszej filmowej bazy. W zgłoszeniu podaj nr ID treści.
2. W którym roku powstała pierwsza część filmu Toy Story?

Nagrody w konkursie
3 podwójne bezpłatne bilety na pokaz filmu Toy Story 3. Bilety są możliwe do zrealizowania o dowolnej porze w dniach: 21-24.06 oraz 28.06- 1.07, w kinie Orange IMAX, przy ul. Powsińskiej 31.

Regulamin konkursu
1. Zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mailowy: konkurs@fdb.pl.
2. W zgłoszeniu należy wysłać:
- prawidłową odpowiedź oraz numer dodanej treści a w temacie e-maila wpisać: Toy Story,
- login na fdb.pl (konkurs dla zarejestrowanych użytkowników),
- imię i nazwisko, adres potrzebny do wysłania nagrody.

3. Każdy użytkownik może wysłać tylko jedno zgłoszenie do udziału w konkursie.
4. Na zgłoszenia czekamy do 20 czerwca 2010 do godz. 23.59.
5. Wyniki podamy 21 czerwca do godz. 12.00.
6. Bilety trafią do osób, które prześlą zgłoszenie spełniające wszystkie punkty regulaminu.

podpis pod obrazkiempodpis pod obrazkiem

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

bkaczorek

bajka nie tylko dla dzieci:) – bardzo dobry pomysł że ekranie pojawiają się także postacie Ken i Barbie, co zwieksza grono milośników ( w oryginale głosów użyczają im Michael Keaton i Joan Cusack – ekstra jeśli jest ktos w stanie obejrzeć orginał , polecam)

piwo_war

Nagrody w konkursie
3 podwójne bezpłatne bilety na pokaz filmu Toy Story 3. Bilety są możliwe do zrealizowania o dowolnej porze w dniach: 21-24.06 oraz 28.06- 1.07, w kinie Orange IMAX, przy ul. Powsińskiej 31.
Nie każde miasto posiada tak pięknie nazwaną ulicę. (tak, wiem, ze na poczatku jest napisane)

Proszę czekać…