Oficjalne zdjęcia z Conana 3D! 1

Ekranizacja przygód jednego z najsłynniejszych herosów w historii kina i literatury tym razem zrealizowana w olśniewającej technologii 3D!

Conan

Kolejna część cyklu, który sprawił, że Arnold Schwarzenegger stał się gwiazdą. Przesiąknięty klimatem magii i tajemnicy, obfitujący w spektakularne sceny walk i efekty specjalne, nowy Conan nie jest kontynuacją cyklu sprzed lat lecz zupełnie nowym otwarciem opowieści o przygodach herosa z Cimmerii.

Conan od najmłodszych lat przejawia talent wojownika. Jednak nim zdąży dorosnąć w jego rodzinnych stronach rozgorzeje krwawa wojna. Khalar Singh – potężny władca i czarnoksiężnik zgładzi całe plemię małego Conana, ale na swoje nieszczęście nie zdoła schwytać walecznego chłopca.

Mijają lata. Conan jest już dojrzałym wojownikiem, który nie ma sobie równych wśród ludzi. Od lat realizuje już swój krwawy plan zemsty podążając tropem Khalara i likwidując bez litości kolejnych jego popleczników. Zanim jednak dopadnie samego Khalara, w ręce czarnoksiężnika wpadnie piękna Tamara – nieświadoma niczego dziedziczka przedwiecznej mocy władców Acheronu. Jeśli Khalarowi uda się złożyć rytualną ofiarę z jej życia, posiądzie drzemiąca w niej moc i stanie się niepokonany. Conan musi więc ocalić dziewczynę i stoczyć walkę, na którą czekał całe życie.

Tytułową rolę gra Jason Momoa znany z serialu Stargate: Atlantis. Premiera zaplanowana jest na 2011 rok.

Conan 3DConan 3DConan 3DConan 3D

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 6

Avatar square 200x200
Adam Siennica 2010-06-22

Oby nie. Ja czekam na zwiastun. Dla mnie Momoa pasuje do roli i to bardzo.

Quagmire 2010-06-22

Raczej nic nie nastraja optymistycznie do tego filmu, ani aktor, ani reżyser. To pewnie będzie taki Conan-Tropiciel.

Michał 2010-06-22

A mi zdjęcia się podobają. Póki co jestem optymistycznie nastawiony do projektu. Co prawda może to 3D nie jest najlepszym rozwiązaniem, ale nie nastawiajmy się tak anty- do tego filmu.

Lechu 2010-06-21

No nie wiem ……… mgliste wizje ;)

drfalck 2010-06-21

Wygląda jakoś tak ciotowato i jeszcze to 3D…słabo to widzę

Proszę czekać…