Zwierzęta z nowojorskiego Central ZOO szaleją! 0

Jeszcze nie tak dawno oczy dzieci i nie tylko cieszył film animowany studia DreamWorks – Madagaskar, opowiadający losy grupki przyjaciół z Central ZOO w Nowym Jorku. W tym roku poznamy kolejnych mieszkańców nowojorskiego ZOO spieszących na pomoc swojemu przyjacielowi.

Madagaskar jest opowieścią o grupie przyjaciół – hipopotamie Glorii, schorowanej żyrafie Martym, największej gwieździe ZOO – lwie Alexie oraz Melmanie, zebrze, której życzeniem w 10 urodziny było znaleźć się w dziczy.

Madagascar /UIPMadagascar /UIP

Za sprawą marzenia oraz pingwinów trafiają na Madagaskar – egzotyczną wyspę gdzieś na Pacyfiku gdzie rozpoczyna się ich szkoła życia.

W maju na ekrany polskich kin trafi film ze studia Walta Disneya – Dżungla (The Wild).

Ponownie poznamy zwierzaki z nowojorskiego ZOO, lecz tym razem lew, żyrafa, niezbyt rozgarnięta anakonda, koala i zwariowane wiewiórki wyruszą na ratunek swojego przyjaciela – lwa Ryana, który został wysłany do Afryki.

The Wild /FFPThe Wild /FFP

Polską wersję językową przygotował Jan Wescile – twórca tłumaczenia filmu animowanego Iniemamocni.

Polskimi głosami będzie dyrygował Marek Robaczek, reżyser Karola – człowieka, który został Papieżem.

W Dżungli usłyszymy Tomasza Kota, którego bluesowym głosem będzie mówiła wiewiórka, Agnieszkę Dygant – żyrafa, Jaceka Braciaka, Stefana Friedmanna oraz Krzysztofa Banaszyka.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…