Zagadka oficjalnie łotrem w Batmanie 3 2

Pojawiła się potwierdzona informacja, że na rozpisce speców od castingów pracujących przy Batmanie 3, sequelu Mrocznego Rycerza, znajduje się postać Człowieka Zagadki. Studio nie komentuje, lecz możemy uznać to za potwierdzenie, iż tę postać zobaczymy.

Joseph Gordon Levitt

Ponadto, wyjawiono nieoficjalnie, że Joseph Gordon Levitt, który dopiero co pracował z Nolanem przy Incepcji, jest zainteresowany zagraniem tej postaci.

Musimy jednak poczekać jak aktor oficjalnie podpisze kontrakt. Czy stworzyłby ciekawą postać? Jak myślicie?

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 8

thenat17

jim carrey – nie
ten powyzej tez nie + -
za to Johnnny Depp TAK !!

hqpoznan

No a jaki jest człowiek zagadka?! :D Boże to świrnięty i bardzo inteligentny człowiek. Może Carrey zbytnio przesadził ale jeśli grał na podstawie komiksu to sie spisał na 5

Santanico

mi też się zdaje,że Człowiek Zagadka jest najbardziej prawdopodobnym złoczyńcą do Batmana 3.Bo kto inny?Pingwin i Mr.Freeze?nie bardzo pasują do świata stworzonego przez Nolana.Mimo,że mam ciągle czkawkę po Zagadce wg Carreya to wydaję mi się,że zrehabilituje się nam podobnie jak Two-Face po Tommym Lee Jonesie.
A co do Gordona Levitta to koleś pasowałby do tej roli.

Ronaldinho

Bardzo prawdopodobne, że się to potwierdzi – zarówno villian jak i aktor. Człowiek Zagadka jest jedną z postaci, która najbardziej pasuje do dość realistycznego świata Batmana w wersji Nolana. Joseph Gordon Levitt na pewno się nadaje, jest to świetny aktor, jak dobrze popracuje, to może wyjść coś z tego na miarę Jokera z The Dark Knight.

JohnnyDepp

Co do Levitta to popieram bardzo. Wszystko zniose tylko nie robina

Proszę czekać…