Piracki Brian Blessed 0

Brian Blessed zagra czarny charakter w 3 części Piratów z Karaibów.

69-letni aktor wystąpi w roli wroga kapitana Jacka Sparrowa granego przez Johnny'ego Deppa, w Pirates of Caribbean: At World's End.

Kadr z filmu Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka 2006Kadr z filmu Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka 2006

Brian Blessed znany jest przede wszystkim z adaptacji sztuk Williama Szekspira, ale grał również w wielkich hollywoodzkich produkcjach takich jak Aleksander z 2004 roku.

Ostatnio Brian Blessed zagrał w obrazie Jak wam się podoba, na podstawie sztuki Szekspira w reżyserii Kennetha Branagha.

Jak do tej pory swoją premierę miały dwie części Piratów z Karaibów, które kolejno noszą tytuły: Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły i Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka.

Brian Blessed / www.cotswoldmvc.orgBrian Blessed / www.cotswoldmvc.org

Fabuła pierwszej części przedstawia się następująco: Karaiby, XVIII wiek. Kapitan Barbossa (Geoffrey Rush) kradnie piracki statek kapitana Jacka Sparrowa (Johnny Depp), „Czarną Perłę”, a następnie atakuje miasto Port Royal i porywa córkę gubernatora, Elizabeth Swann (Keira Kinghtley). Sparrow zawiera sojusz z przyjacielem z dzieciństwa Elizabeth, Willem Turnerem (Orlando Bloom). Na pokładzie najszybszego okrętu brytyjskiej floty „H.M.S. Interceptor” obaj wyruszają w pościg. Ich z kolei goni na statku „H.M.S. Dauntless” narzeczony Elizabeth – komandor Norrington (Jack Davenport). Barbossa zmierza na tajemniczą wyspę Isla de Muerte, gdzie dojdzie do ostatecznej rozgrywki. Okazuje się, że Barbossa i jego ludzie po zachodzie słońca przeistaczają się w armię żywych szkieletów. Związane jest to z klątwą, ciążącą na ukrytym skarbie.

megafon.pl / fdb.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…