"May the Force Be With You"

Wzgórza mają oczy 2 - pierwszy plakat 0

Dziś możesz zobaczyć pierwszy oficjalny plakat do kontynuacji horroru Wzgórza mają oczy, który do tej pory zarobił już ponad 71 milionów dolarów. Udostępniając ten plakat producenci filmu powiedzieli, że pierwszy zwiastun będzie wyświetlany w kinach w USA od 1 grudnia, przed filmem Turitas, który właśnie tego dnia będzie miał swoją premierę. Zwiastun w internecie ma się pojawić 3 lub 4 grudnia.

Plakat do filmu Wzgórza mają oczy 2 2007Plakat do filmu Wzgórza mają oczy 2 2007

Data premiery horroru Wzgórza mają oczy 2 zaplanowana jest na 2 marca przyszłego roku.

Zdjęcia do filmu, które kręcone są w Maroko, zaczęły się 11 września i wciąż trwają.

Główne role w filmie zagrają m. in. Michael McMillian, Jessica Stroup, Daniella Alonso, Michael Bailey Smith i Derek Mears, który jako pierwszy podpisał kontrakt na udział w filmie. Na drugim planie zobaczymy takich aktorów jak: Jeff Kober, Archie Kao czy Philip Pavel. Wzgórza mają oczy II reżyseruje Martin Weisz. Scenariusz napisałWes Craven wraz z swoim synem Jonathanem. Film produkują: Peter Locke, Marianne Maddalena i wspomniany wcześniej współtwórca scenariusza Wes Craven.

Wzgórza mają oczy 2 to kontynuacja przebojowego horroru o monstrualnej rodzinie kanibali, która urządza polowanie na ludzi na odciętej od świata meksykańskiej pustyni. Tym razem jej ofiarami padają młodzi funkcjonariusze Gwardii Narodowej, którzy na pustyni odbywają swój pierwszy poważny trening. (cinepix.com.pl)

Teaser do tego filmu można zobaczyć na stronie dystrybutora (Fox Atomix) klikając TUTAJ.

Zdjęcie promujące film Wzgórza mają oczy 2 2007Zdjęcie promujące film Wzgórza mają oczy 2 2007

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

JANUSZ73XXX

Pierwsza część była dla mnie rewelacyjna. Swietnie się oglądało. Czekam z niecierpliwością na 2

Trophy

Bardzo ciekawy plakat. Nie mogę się już doczekać 2 części.

Proszę czekać…