Wygraj Nić na DVD - wyniki 2

FDB.pl i dystrybutor Tongariro zapraszają do konkursu, w którym do wygrania jest perełka ambitnego kina z genialną Claudią Cardinale w obsadzie pt. Nić.

Nić

Film pokazywany był na wielu festiwalach. Na festiwalu Frameline w San Francisco zdobył nagrodę publiczności dla najlepszego filmu fabularnego. Otwierał Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Turynie, któremu patronowała Claudia Cardinale odtwórczyni roli Sary w Nici. Prapremiera kinowa miała miejsce we Francji w maju bieżącego roku. Film został okrzyknięty pierwszym arabskim filmem gejowskim.

To pozytywna wizja tego, jak życie może wyglądać. Subtelnie opowiedziana historia rozgrywająca się w scenerii tunezyjskiego lata. "Nić" to to niebanalny romans doprawiony estetycznymi zdjęciami pięknego kraju Południa.

30-letni Malik (Antonin Stahly) wraca z Francji do Tunezji po śmierci ojca. Zamieszkuje razem z matką (Claudia Cardinale) i podejmuje pracę architekta. Malik jest homoseksualny, ale ukrywa to przed matką. Kiedy poznaje Bilala (Salim Kechiouche), przystojnego araba, który jest służącym w posiadłości matki, zakochuje się w nim ze wzajemnością i wówczas wszystko staje się możliwe…

Co należy zrobić?

Wystarczy zapoznać się z regulaminem i odpowiedzieć na proste pytanie.

Claudia Cardinale swego czasu zagrała z Henrym Fondą w jednym ze słynnych filmów Sergio Leone. Podaj jego tytuł.

Tytuł tego filmu to Pewnego razu na Dzikim Zachodzie.

Film na DVD otrzymują:
Oyaboli
Barbarka88Rz
Kaczmi
baletka2

KONKURS TYLKO DLA OSÓB ZAREJESTROWANYCH W FDB.PL. PROSIMY PRZY ZGŁOSZENIU PODAĆ LOGIN NA PORTALU.

REGULAMIN KONKURSU:

1. Uczestnictwo w konkursie oznacza zaakceptowanie poniższego regulaminu.
2. Każde zgłoszenie musi zostać wysłane na adres podany w treści konkursu i zawierać imię, nazwisko oraz miejscowość zamieszkania uczestnika.
3. Jedna osoba – jedno zgłoszenie. W przypadku wysłania większej ich liczby, w procesie losowania/przyznawania nagród pod uwagę brane będzie tylko pierwsze.
4. Rozwiązanie konkursu wraz z listą szczęśliwców zostanie opublikowane na łamach serwisu. Dodatkowo każdy zwycięzca zostanie powiadomiony o wygranej za pośrednictwem poczty elektronicznej. W przypadku braku odpowiedzi na zawarte w wiadomości instrukcje w ciągu 30 dni od daty wysłania – nagroda przepada.
W szczególnych sytuacjach (przykładowo – nagrodę stanowią zaproszenia do kina na z góry ustalone seanse) termin ten może ulec skróceniu.
5. Wygrana nie podlega zamianie na inną nagrodę niż przewidziana była w konkursie lub na jej równowartość pieniężną.
6. W przypadku ewentualnych różnic między niniejszym regulaminem a treścią konkursu, priorytet mają ustalenia z treści konkursu.
7. Każdy uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji konkursu, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 (DZ.U. nr 133, poz. 883).
8. Redakcja FDB.pl nie ponosi odpowiedzialności za trudności z realizacją konkursu z przyczyn niezależnych (przypadki losowe etc.).

NićNić

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Barbarka88Rz

O, to pierwszy konkurs na który nie szukam odpowiedzi :)

Proszę czekać…