Coś tam, gdzieś tam... zwolennik japońskiej kinematografii, kina grozy klasy B oraz literatury science-fiction. Grafoman nadnaturalny. Nie przepadam za tanimi sequelami, ludzka bezmyslnością i stężeniem absurdu przekraczającym masę krytyczną. Lubie trolle. Zwłaszcza z czerwona kapusta i sosem czosnkowym.

Kolejna adaptacja S. Meyer w drodze? 1

Produkcja the Host (adaptacji pierwszej, post-zmierzchowej powieści Stephanie Meyer) planowana była już od pewnego czasu, teraz jednak okazało się, iż Andrew Niccol – autor scenariusza do filmu – zajmie się także jego reżyserią.

W roli głównej wystąpić ma Saoirse Ronan, znana m. in. z Pokuty.

Film opowiadać ma o świecie, gdy większa część ludzkości została przemieniona przez tajemniczych najeźdźców, zaimplementowanych do umysłów ludzi, służących im jako nosiciele. Co gorsza, zewnętrznych objawów takiego "opętania" nie można zobaczyć na pierwszy rzut oka…
W zarysach szykuje się film stojący gdzieś pomiędzy Inwazją porywaczy ciał a They live. Z pewnością w planach twórców jest pójście śladem serii Zmierzch, która mimo słabych recenzji zarobiła mnóstwo kasy.

Źrodło: http://www.comingsoon.net/

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…