Kolejna komedia scenarzysty Borata 0

Dan Mazer, stały współpracownik Sachy Barona Cohena wyreżyseruje dla Universal Pictures komedię, do której napisze także scenariusz.

Dan Mazer od wielu lat pracuje z brytyjskim komikiem Sachą Baronem Cohenem. Twórca odpowiedzialny jest m.in. za produkcję telewizyjnego programu Da Ali G Show, a także za scenariusz i produkcję Borata. Mazer już wcześniej podpisał umowę z Universalem, na podstawie której ma przygotować obraz Bruno, którego bohaterem będzie kolejne alter ego Cohena, czyli homoseksualny reporter z Austrii specjalizujący się w materiałach z pokazów mody.

Za produkcję nowej komedii Mazera odpowiada Judd Apatow, twórca 40-letniego prawiczka. Mazer na pewno zajmie się scenariuszem i prawdopodobnie zadebiutuje filmem jako reżyser. Twórca zacznie pracę jak tylko skończy pisać dla wytwórni Fox tekst do filmu New Year's Steve.

Film Borat: Podpatrzone w Ameryce, aby Kazachstan rósł w siłę, a ludzie żyli dostatniej miał premierę w Polsce 24 listopada. Na całym świecie przyniósł dotychczas dochód w wysokości 225 milionów dolarów.

Kadr z filmu Borat 2006Kadr z filmu Borat 2006

megafon.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…