Obejrzyj dziś wywiad z twórcą Gry o Tron 2

Dzisiaj o 21:00 gościem Google Talks będzie George R.R. Martin, autor "Pieśni Lodu i Ognia", której pierwszy tom został zekranizowany w postaci popularnego serialu fantasy stacji HBO pt. Gra o tron.

George R.R. Martin

Spotkanie z cyklu Author@Google jest także częścią promocji najnowszego tomu Sagi pt. "A Dance with Dragons".

Przypomnijmy, że akcja serialu rozgrywa się w Westeros. To fantastyczny świat przypominający średniowieczną Europę, w którym pory roku mogą trwać przez całe lata. Lord Eddard Stark jest panem ziem i posiadłości wokół Winterfell. Gości u siebie króla Roberta Baratheona, który ma mianować lorda swym namiestnikiem. Eddard nie jest przekonany do tego pomysłu, gdyż poprzedni namiestnik zmarł nagle w niewyjaśnionych okolicznościach. Za namową żony przyjmuje jednak stanowisko, w ten sposób wplątując się w intrygi i zdrady królewskiego dworu. Jego rodzina zostaje rozdzielona, a jego dzieci wyruszają w podróż, która może odmienić losy całego kontynentu.

Pierwszy sezon popularnego serialu zdobył wiele nominacji do nagrody Emmy, a także zebrał świetne recenzje od widzów i krytyków. Niedawno ruszyły prace nad 2. sezonem, który jest ekranizacją "Starcia królów".

Zapraszamy do oglądania już dziś o 21:00 pod adresem youtube.com/atgoogletalks

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…