Nowa kolekcja filmów z Gazetą Wyborczą 0

Z wielką historią w tle to kolekcja filmowa DVD, na którą składa się 10 filmów kina europejskiego i amerykańskiego. Pierwszy z nich ukazał się dzisiaj wraz z Gazetą Wyborczą.

Kolekcję otwiera film Rolanda JoffeMisja, nagrodzony Oscarem za zdjęcia przejmujący obraz, ukazujący losy pierwszych misji zakładanych przez jezuitów na terenach Ameryki Południowej. Niecodzienną aurę współtworzą tu naturalna sceneria dzikiej Amazonii i wzruszająca muzyka Ennio Morricone. Główne role w wykonaniu czołowych gwiazd światowego ekranu – Jeremy'ego Ironsa i Roberta De Niro przyczyniły się do sukcesu tego filmu na wielu festiwalach filmowych.

Zawsze będziemy lubić filmy, w których losy ludzkie rzucone są na historyczne tło. Filmy przerzucające pomost między przeszłością a dniem dzisiejszym – mówi Tadeusz Sobolewski, krytyk filmowy Gazety Wyborczej.

Piątkowe wydanie Gazety Wyborczej z płytą będzie kosztowało 4,99 zł. Gazeta będzie też dostępna bez płyty DVD, w zwykłej cenie 1,50 zł.

!http://gfx1.fdb.pl/djt6ds(Kolekcja filmów )!

Zobacz spot reklamowy (3,25 MB)

A już za tydzień, 12 stycznia film Indochiny z Catherine Deneuve i Vincentem Perezem.

Informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 14

Ronaldinho

W Olsztynie do około 10 bez problemu można było dostać :-) Ja kupiłem w kiosku przy mojej szkole LO IV około 8 rano i pani powiedziała, że jeszcze ma tego dużo :-)

Anonimowy

A ja dostałem bez trudu :)

nathalie

Ja przewidziałam że popołudniu już nie będzie więc zleciłam zakup tacie :)

leprechan

a ja po szkole biegalem po kioskach i nici…

nathalie

Mam nadzieję że to Ty masz rację Ronaldinho :) Wtedy kupię sobie całą kolekcję :D

Proszę czekać…