Wes Craven pracuje z synem nad kolejnym horrorem 0

Polscy widzowie nie mieli okazji jeszcze obejrzeć remake’u kultowego filmu Wesa Cravena z 1977 a już są plany nakręcenia sequela. Tym razem znany twórca horrorów napisze scenariusz razem ze swoim synem, Jonathanem.

Na ekranach naszych kin odświeżony stary koszmar Wesa Craven’a będziemy mogli oglądać od 14 lipca. Bohaterami filmu Wzgórza mają oczy jest rodzina Carterów, której na pustkowiu psuje się samochód. Oczywiście nie jest to nic niezwykłego dlatego okazuje się, że pobliskie wzgórza zamieszkane są przez rodzinę kanibali.

Kadr z filmu The Hills Have EyesKadr z filmu The Hills Have Eyes

Kiedy będziemy w naszych kinach oglądać pierwszą część filmu, prawdopodobnie już bez francuskiego reżysera Alexandra Aja rozpoczną się prace nad sequelem. Fabuła drugiej części będzie opisywała losy grupy pracowników amerykańskiej Gwardii Narodowej, którzy trafią w ręce mutantów. Zamierzamy zabrać widzów do podziemnych kopalni – powiedział Craven.

Pierwsza część filmu Wzgórza mają oczy w reżyserii Aji premierę światową miała 10 marca. W pierwszych trzech dniach w amerykańskich kinach film zarobił 15 mln dolarów. Miłośnicy Wesa Cravena, twórcy Koszmaru z ulicy Wiązów na pewno będą z niecierpliwością oczekiwać polskiej premiery oraz kontynuacji. Oryginał z lat 70-tych stał się kultowym horrorem, stawianym na równi z Teksańską masakrą piłą mechaniczną.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…