Drugi zwiastun Iron Mana 3! 5

Niezastąpiony Robert Downey Jr. powraca w roli miliardera i genialnego wynalazcy Tony’ego Starka w trzeciej części historii ze świata Marvela – Iron Man 3.

Robert Downey Jr. na bannerze filmu IRON MAN 3 (2013)

Świat Tony’ego Starka legł w gruzach w skutek podstępnych działań jednego z jego najpotężniejszych wrogów. W poszukiwaniu zemsty Stark wyrusza w podróż, która wystawi na próbę siłę jego charakteru i ducha walki. Przyparty do muru, znów może polegać wyłącznie na swojej pomysłowości i instynkcie. Wkrótce odkrywa odpowiedź na od dawna nurtujące go pytanie: czy to zbroja czyni superbohatera?

W trzeciej części Iron Mana przeciwnikami Starka będą Aldrich Killian (Guy Pearce) i Mandarin (Ben Kingsley). W obsadzie są także: Gwyneth Paltrow, Rebecca Hall, Cobie Smulders, James Badge Dale, Don Cheadle i Jon Favreau.

Film reżyseruje Shane Black, który jest także współautorem scenariusza do filmu.

Do polskich kin film trafi 10 maja 2013 r.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

ciekawy

W końcu mandarin będzie :D I film pewnie będzie jak poprzednie części pełen efektów

Asmodeusz

faktycznie zrobiony w modnej ostatnio formie i nie ujawniajacy zbyt wiele poza efektami, niemniej jednak tytuł oczekiwany

Quagmire

Pamiętacie ten trailer jedynki z Audioslave i Black Sabbath? Tamten miał moc i prawdziwego kopa. Ten powyżej to standardowy, robiony przez kalkę zwiastun w modnym obecnie stylu trailerów do Incepcji, Batmana czy Star Treka. Nic specjalnego albo po prostu już nie wystarczą mi same błyskotki CGI, chciałbym audiowizualnego polotu wybijającego się z tłumu.

Proszę czekać…