http://vimeo.com/mironkundzicz

Hayek po hiszpańsku 0

Salma Hayek wystąpi w hiszpańskojęzycznym filmie La Banda.

Obraz jest zapowiadany jako komedia romantyczna. Hayek zagra w nim główną rolę i będzie producentką. Reżyserem i scenarzystą jest Issa Lopez, która właśnie nakręciła w Meksyku swój debiut Efectos secundarios dla Warner Bros.

Salma Hayek w filmie Po zachodzie słońca 2004Salma Hayek w filmie Po zachodzie słońca 2004

Aktorka wcieli się w rolę bogatej gospodyni domowej, która będzie przeżywać ciężkie chwile po odejściu męża. Postanawia więc dołączyć jako wokalistka, do zespołu, który gra na weselach. Trzyma to jednak w sekrecie przed swoimi bogatymi znajomymi i rodziną. Szybko jednak jej zespół zyska dużą popularność i utrzymanie wszystkiego w tajemnicy stanie się trudne.

La Banda będzie pierwszym, od ponad dekady, hiszpańskojęzycznym projektem Hayek. Kiedy zaczynała karierę występowała w meksykańskich telenowelach.

Twórcy planują wydać też soundtrack do filmów, na którym będzie można usłyszeć śpiew aktorki.

Zdjęcia do tego niezależnego projektu mają się rozpocząć w Meksyku tego lata.

Meksykańska aktorka Salma Hayek, zyskała sławę dzięki występom w Desperado i Od zmierzchu do świtu. Jej popisowym występem, była jednak rola Fridy Kahlo w obrazie Frida. Była za nią nominowana do Oscara i Złotego Globu. Poza tym można ją było oglądać w Bardzo Dzikim Zachodzie, Dogmie, Klubie 54, czy SEXiPISTOLS.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…