AKTUALIZACJA: Martwe zło 2 (jednak) powstanie 3

Po tym jak Fede Alvarez zajął się ekranizacją gry "Dante’s Inferno", a zewsząd pojawiają się kolejne informacje na temat filmu Army of Darkness 2 można było przypuszczać, że z wcześniej zapowiadaną kontynuacją remake’u nie jest najlepiej. Teraz Rodo Sayagues Mendez, współscenarzysta tegorocznej produkcji potwierdza te przypuszczenia.

Sayagues stwierdził w wywiadzie dla Gorosito TV, że zapowiadane wcześniej nowe "Martwe zło 2" nie powstanie, a on i Fede Alvarez skupili się już na innych projektach. Martwe zło zarobiło w kinach na całym świecie 98 mln$ przy 17 mln$ budżetu, powodem nie są więc na pewno kwestie finansowe. Można przypuszczać, że projekt został uśmiercony przez brak pomysłów na kontynuację, lub też przez mieszane przyjęcie filmu przez fanów oryginału.

AKTUALIZACJA:

Fede Alvarez stwierdził dla Bloody Disgusting, że wypowiedź Sayaguesa została błędnie przetłumaczona na język angielski. Martwe zło 2 powstanie z udziałem urugwajskich twórców, ale pierwszeństwo ma Armia Ciemności 2.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Quagmire

Alvarez już wszystko odkręcił, zaraz zatualizuje

Czechu

Trochę nie tak. Sayagues nic nie mówił o tym, że film nie powstanie, jedynie że on i Alvarez nie będą w niego zaangażowani. A to czy on powstanie to już inna sprawa.

Proszę czekać…