widoczny tu i tam. hasam.

Nowy serialowy hit w Polsacie 0

Nowy światowy hit seriali policyjnych od 4 lutego na antenie telewizji Polsat.

Po serialu 'Skazany na śmierć'(Prison Break), który zadebiutował na antenie Polsatu w ostatnią niedzielę (prawie 7 milionów widzów), stacja przygotowała kolejny światowy hit. W niedziele o godzinie 21 premiera serialu ?CSI Miami? (polski tytuł: „CSI: Kryminalne zagadki Miami”), jednego z najpopularniejszych seriali kryminalnych ostatnich lat. Serial zdobył rzesze fanów dzięki innowacyjnej formule kryminału. Przejmujący w treści, mroczny w formie, nie wahający się operować drastycznymi scenami z miejsc zbrodni, z dynamicznym montażem – dosłownie zawojował widzów od pierwszego odcinka.

W ?CSI: Kryminalne zagadki Miami? na miejscu zbrodni pojawia się każdorazowo zespół ekspertów policyjnych, których uwadze nie umknie nawet najmniejszy ślad, mogący naprowadzić na trop sprawcy. Grupą śledczych dowodzi Horatio Caine (David Caruso), profesjonalista w każdym calu, charyzmatyczny i tajemniczy. Zawsze może liczyć na piekielnie inteligentną i pozornie zimną jak lód piękność z Południa, Calleigh Dusquene (Emily Procter) – specjalistkę od batalistyki. Do zespołu należy też Eric Delko (Adam Rodriguez), dla którego wody, oblewające brzegi Florydy i miejscowe bagna nie mają tajemnic. Jest zbyt przystojny, by notorycznie nie łamać kobiecych serc. W terenie bardzo przydaje się nieustępliwy, ale pełen uroku osobistego, detektyw Tim Speedle (Rory Cochrane). Każdy trup trafia w końcu do doświadczonej pani koroner, dr Alex Woods (Khandi Alexander). Grupa śledcza tropi kolejne zbrodnie, zbiera i analizuje dowody, wskazuje winnych i żąda sprawiedliwości w imieniu ofiar. A wszystko to z wykorzystaniem najnowszych zdobyczy techniki laboratoryjnej i osiągnięć nauki.

Serial będzie emitowany w specjalnym paśmie. Od4 lutego niedzielne wieczory w Polsacie rozpoczyna ?Prison Break? – „Skazany na śmierć” (g. 20:00), następnie o 21:00 emitowany będzie odcinek ?CSI: Kryminalne zagadki Miami?, zaś kolejno o 22:00 i 23:00 – dwa odcinki ?Gotowych na wszystko?.

Telewizji Polsat zakupiłatrzy pierwsze sezony serialu ?CSI Miami?.

WirtualneMedia.pl

Kadr z serialu CSI: Miami 2002Kadr z serialu CSI: Miami 2002

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…