"May the Force Be With You"

Shrek Trzeci - zobacz drugi zwiastun! 0

Zobacz drugi zwiastun do jednego z najbardziej oczekiwanych filmów tego roku.

Ojciec Fiony zaakceptował swojego zięcia. Zdecydował, żeby Shrek i Fiona pełnili obowiązki pary królewskiej. Oboje nie czują jednak się w tej roli najlepiej. Shrek najlepiej wróciłby na swoje bagno. Król postanawia więc, że jeśli odnajdą następcę tronu, który obejmie rządy i godnie ich zastąpi, będą mogli opuścić. Odpowiednim kandydatem na króla jest siostrzeniec królowej Lilian, znany jako książę Artur. Shrek wyrusza razem z Osłem i Kotem w butach, w daleką podróż, aby odnaleźć księcia Artura i przekonać go, że powinien zasiąść na tronie. Tymczasem, podczas nieobecności Shreka w królestwie, Książę z bajki przeprowadza zamach stanu. Fiona organizuje ruch oporu, który ma przeciwstawić się uzurpatorowi do czasu, aż Shrek, Osiołek, Kot w butach i przyszły król Artur powrócą z podróży.

Nowy zwiastun możesz zobaczyć klikając na obrazek po prawej.

Pierwszy zwiastun z polskim dubbingiem możesz zobaczyć TUTAJ.

Polska premiera Shreka Trzeciego zaplanowana jest na 29 czerwca tego roku. W wersji dubbingowanej ponownie usłyszymy głos m.in.:Jerzego Sztura – Osioł, Zbigniewa Zamachowskiego – Shrek, Agnieszki Kunikowskiej – Księżniczka Fiona, Wojciecha Malajkata – Kot w butach.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Anonimowy

Marny ten zwiastun, żarty identyczne jak w poprzednich częściach. Do kina na pewno się nie wybiorę, bo do dziś żałuję, że byłem na dwójce.

Proszę czekać…