Będzie druga część Szczurów z supermarketu!

Tą świetną wiadomość ogłosił sam reżyser Kevin Smith na antenie Rock102, jednej z kanadyjskich stacji radiowych. Potwierdził on powstanie Mallrats 2, czyli kontynuacji kultowego w niektórych kręgach filmu Szczury z supermarketu z 1995 roku.

The Hollywood Reporter podało, że Smith napisał jak na razie połowę scenariusza do filmu. Zdjęcia do filmu zgodnie z harmonogramem powinny zacząć się w okresie wiosennym przyszłego roku. I pomyśleć, że jeszcze jakieś pięć lat temu reżyser zapowiadał koniec kariery.

Przed Mallrats 2 Kevin Smith planuje nakręcenie trzeciej części Clerks – Sprzedawcy, serialu Hit Somebody oraz czarnej komedii Moose Jaws. Do tego będzie promował film Yoga Hosers z Johnnym Deppem w roli głównej, który zadebiutuje w kinach na początku czerwca tego roku.

Źrodło: The Hollywood Reporter


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.