"May the Force Be With You"

Emerytowany działacz birmańskiego ruchu oporu w obsadzie Johna Rambo 0

Sai Mawng, były żołnierz i działacz birmańskiego ruchu oporu, zagra główny czarny charakter w czwartym filmie o przygodach Rambo.

Sylvester Stallone w Rambo II 1985Sylvester Stallone w Rambo II 1985

Sai Mawng wcieli się w brutalnego birmańskiego oficera, który stanie na przeciw Johna Rambo. Sai Mawng jest byłym, 40 letnim, oficerem birmańskiego ruchu oporu, który walczył od 1948 o niepodległość Birmy. Producenci Johna Rombo powiedzieli, że szukali do do tej roli Birmańczyka w wieku 32-40 o wyglądzie żołnierza z charakterystyczną twarzą. Sai Mawng zgodził się wziąć udział w filmie za 300 batów (waluta tajlandzka)=8,5 dolara dziennie oraz ciepłe posiłki.

Pierwotnie film miał nosić tytuł Rambo IV: The Pearl of the Cobra.Główna rolę zagra Sylvester Stallone, który jest także reżyserem i głównym scenarzystą projektu. Oprócz Stallone'a i Sai Mawnga w filmie na pierwszym planie zobaczymy: Jamesa Brolina, Kim Dickens, Bruno Camposa, Carrie Southworth i Matta Marsdena, który niedawno dołączył do obsady.

John Rambo (Rambo IV) opisuje losy starszego już Johna Rambo żyjącego razem z rodziną. Weteran nosi naszyjnik Sri Nagra Mani, czyli właśnie The Pearl of the Cobra. Kiedy zaginie jego córka, Rambo wyruszy na jej poszukiwania, po drodze ścierając się z birmańską armią. Początkowo Stallone chciał umiejscowić akcję filmu w Afganistanie, gdzie Rambo miałby za zadanie walczyć z terrorystami.

Zdjęcia do filmu kręcone są od 28 lutego w Tajlandii, dokładniej w wiosce niedaleko miasta Chiang Mai.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Anonimowy

Myślę, że powinni skubańca uśmiercić w tym filmie.

Proszę czekać…