"May the Force Be With You"

Zobacz 7,5-minutowy fragment Spider-Mana 3! 0

Za pośrednictwem strony NBC.com został udostępniony 7,5-minutowy klip z Spider-Mana 3 składający się z trzech scen.

Klip ten możesz zobaczyć klikając TUTAJ.

Kadr z filmu Spider-Man 3 2007Kadr z filmu Spider-Man 3 2007

Scenariusz do Spider-Mana 3napisał Alvin Sargent. Po raz trzeci reżyserią filmu zajmuje się Sam Raimi. Avi Arad, Grant Curtis i Laura Ziskin są producentami filmu. Główne role ponownie zagrają: Tobey Maguire, Kirsten Dunst i James Franco.

Światowa i polska premiera najnowszej części o przygodach Spidermana jest zaplanowana na 4 maja 2007 roku. Budżet filmu to 300 milionów dolarów.

Wszystko zaczęło się od szkolnej wycieczki, w trakcie której jeden ze studentów – Peter Parker (Tobey Maguire) – zostaje ugryziony przez genetycznie zmodyfikowanego pająka. Wkrótce Peter odkrywa, że posiada niezwykłe moce. Jest silny i zręczny, posiada też swoisty szósty zmysł . Początkowo wykorzystuje on swe moce, aby zaimponować koleżance z klasy – Mary Jane Watson (Kirsten Dunst) – kiedy jednak spotyka go osobista tragedia postanawia, że poświęci resztę swojego życia na walkę z przestępczością. Przysięga, jaką złożył Peter, zostaje wystawiona na ciężką próbę.

O fabule trzeciej części jak na razie wiadomo niewiele. Wiemy, że Spiderman będzie miał co najmniej trzech przeciwników: Sandmana, Venoma i Goblina II.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Anonimowy

Nudne to.

Odi

Fragment srednio ciekawy, zobaczymy jak film.

Proszę czekać…