http://vimeo.com/mironkundzicz

Cusack i Hayes w Igorze 0

John Cusack i Sean Hayes udzielą swoich głosów w animacji Igor.

Produkuje Exodus Film Group.

John CusackJohn Cusack

Cusack zastąpi Christiana Slatera (Alone in the Dark: Wyspa cienia) w roli tytułowego Igora, genialnego i utalentowanego naukowca, który urodził się z garbem i przez to musi służyć złemu uczonemu, doktorowi Glickenstein.

Hayes (Psy i koty) zagra Briana the Brain (Briana Mózg), gadający mózg w słoju, który jest jednym z wynalazków i za razem przyjaciół Igora.

W obsadzie znaleźli się już Jeremy Piven (Old School: Niezaliczona), Jay Leno (Epoka lodowcowa 2: Odwilż), Jennifer Coolidge (Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarzeń), Molly Shannon (Ricky Bobby – Demon prędkości), Steve Buscemi (Rzeczy, które robisz w Denver będąc martwym) i John Cleese (Sens życia wg Monty Pythona).

Reżyseruje Tony Leondis, a scenariusz napisał Chris McKenna (Akademia tajemniczych sztuk pięknych). Dystrybucją zajmie się The Weinstein Company. Premiera obrazu zapowiadana jest na Halloween.

John Cusack urodził się w Evanston, w stanie Illinois. Wystąpił między innymi w filmach: Szesnaście świeczek, Naciągacze, Przeboje i podboje, Być jak John Malkovich, czy Strzały na Broadwayu. Zdobył Blockbuster Entertainment Award za Lot skazańców i nagrodę Stowarzyszenia Krytyków Filmowych z Chicago za Nic nie mów.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…