Animowana Magda M w kinach na Walentynki 2008! 0

Nowe odcinki Magdy M. już od wtorku a w przyszłym roku w kinach pełnometrażowa wersja popularnego serialu.

Po sukcesach finansowych filmów Tylko mnie kochaj, Nigdy w życiu, Dlaczego nie! będziemy mieli kolejną romantyczną opowieść na Walentynki. Twórcy filmowi jasno podkreślają, że głównym celem jest zdobycie serc młodszej publiczności. Liczymy na Ministerstwo Edukacji Narodowej i Pseudokultury, które obligatoryjnie nakaże wyjście szkół do kin na animowaną Magdę M. – mówią pomysłodawcy. Jeśli animowana wersja okaże się przebojem, to będziemy się zastanawiać nad wprowadzeniem na rynek komiksu oraz specjalnego kanału tematycznego z przygodami naszej uroczej pani prawnik.

Kadr z filmu Magda M. / magdam.onet.plKadr z filmu Magda M. / magdam.onet.pl

Na reakcję konkurencyjnych stacji nie trzeba było długo czekać. Twórcy serialu Plebania zapowiedzieli, że również powstanie wersja kinowa oraz gra komputerowa wzorowana na słynnej grze The Sims, gdzie będziesz mógł pokierować losami plebanii.

Walka o widza trwa i chodzi już o coś więcej niż tylko oglądalność, bo o styl życia – komentuje Minister Edukacji Narodowej i Pseudokultury Roman Zmierzły. Dodaję, że znacznie bliższa jest mu Plebania niż wyzywająca Magda M.

Dzisiaj agencje światowe doniosły także, że o prawa do nakręcenia remaku filmu O dwóch takich, co ukradli księżyc walczą Amerykanie, Rosjanie oraz jeden z arabskich szejków. Budżet amerykańskie wersji miałby liczyć 200 mln dolarów a reżyserem ma być twórca Osady M. Night Shyamalan.

Był to oczywiście nasz Prima Aprilisowy żart, czego nie trudno było się domyśleć ;)

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

a ja lubie PA bo wtedy mozna popisac sobie bezkarnie pierdolki :) na pocztaku mialo byz z pozorami o wersji kinowej ale ponosila mnie wyobraznia :)

BigGiantHead

Gdyby chociaż pozory były zachowane, to może by się ktoś nabrał ;).

HeRr

Nabrałem się w 1 momencie ;)

HeRr

Ja p**** …

wyluzuj ;P kulturalnie wyrazaj emocje ;P

Proszę czekać…