http://vimeo.com/mironkundzicz

Green Arrow w więzieniu 0

Parę tygodni po tym, jak studio Warner Bros. odrzuciło projekt The Flash, Davida S. Goyera, on wraca z następnym.

W The Flash poróżniło ich podejście do historii, zobaczymy jak będzie teraz.

Green ArrowGreen Arrow

Nowy film ma nosić tytuł Super Max i ma być innym spojrzeniem na superzłoczyńców ze świata komiksów DC.

Pomysł Goyera polega na tym, aby umieścić w specjalnym więzieniu, niesprawiedliwie oskarżonego, Green Arrowa. Będą się tam znajdować wszyscy bohaterowie i ich przeciwnicy, którzy troszeczkę wymknęli się z pod kontroli. Green Arrow będzie się musiał zmierzyć, ze swoimi dawnymi znajomymi, których sam wsadził za kratki.

Goyer chce by więzienie przypominało trochę Alcatraz. Green Arrow będzie się musiał zmierzyć, w niektórych przypadkach, z tymi samymi czarnymi charakterami, których wsadził do tego więzienia. Musi to zrobić, żeby się wydostać i oczyścić swoje imię. Oczywiście setki więźniów będą się starały go zabić. Zaludnimy to więzieni wszystkimi złymi bohaterami kategori A, B czy C ze stajni DC…ale umieścimy ich bez masek i strojów, pod ich ludzkimi nazwiskami. Naturalnie większość z nich będzie miała jakąś moc, którą charakteryzowała się na wolności.

Goyer, który stara się przeforsować projekt razem ze scenarzystą Justinem Marxem, mówi, że Green Arrow będzie w swoim kostiumie, przez krótki czas. Przez pierwsze dziesięć minut, będzie można oglądać Green Arrowa w kostiumie, następnie zostanie aresztowany i jego tożsamość zostanie ujawniona.

David S. Goyer jest producentem (The Unforgettable, Alone), scenarzystą (Batman – Początek, Mroczne miasto) i reżyserem (Blade: Mroczna Trójca, The Invisible). Za pierwszy z wymienionych scenariuszy, zdobył Saturn Award, a za drugi Bram Stoker Award.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…