Hugh Grant i Drew Barrymore w Nowym Jorku 0

W Nowym Jorku ruszyły zdjęcie do komedii romantycznej Music & Lyrics. W rolach głównych zobaczymy Hugha Granta i Drew Barrymore.

Hugh Grant zagra Aleksa Fletchera gwiazdę pop z lat 80., który teraz zarabia prowadząc bankiety. Muzyk ma szansę na powrót na scenę, gdy obecna gwiazda Cora Corman zaprasza go do napisania duetu. Problem polega na tym, że Alex nie napisał żadnej piosenki od lat a tekstów nie pisał prawdę mówiąc nigdy. Bohater będzie musiał wiec namówić do współpracy Sophie Fisher (Drew Barrymore) autorkę tekstów, która nienawidzi… współpracy.

Dla Granta nie będzie to pierwsza komedia romantyczna. Aktor ma na koncie udział w takich przebojach jak Cztery wesela i pogrzeb, Notting Hill czy To właśnie miłość. Także dla Barrymore nie będzie to pierwszy film z gatunku. Aktorka zagrała do tej pory m.in. w obrazach: Futbolowa gorączka, 50 pierwszych randek czy Od wesela do wesela.

New YorkNew York


Scenariusz Music & Lyrics napisał Marc Lawrence i on zajmie się reżyserią. W obrazie pojawią się także Brad Garrett, Kristen Johnston, Haley Bennett, Aasif Mandvi i Campbell Scott. Film powstaje dla Warner Bros. Pictures oraz Village Roadshow Pictures.

megafon.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…