Dwayne Johnson zagra Doc Savage? 0

Shane Black powiedział, po premierze Iron Man 3, że zajmie się napisaniem scenariusza i wyreżyserowaniem adaptacji komiksu Doc Savage. Od tego czasu nie pojawiły się żadne informacje, szczególnie że Black zajął się innymi projektami. Wydaje się jednak, że w końcu nadszedł czas na rozpoczęcie tej produkcji. Istnieje pewne prawdopodobieństwo, że weźmie w niej udział Dwayne Johnson.

W ostatnim poście na Instagramie Dwayne Johnson droczy się z fanami, pisząc, że czyta zarys "fajnego filmu", nad którym będzie pracował w przyszłym roku wraz z Shanem Blackiem. Chociaż nie wspomina Doc Savage, można się domyślać, że chodzi o ten projekt albo o remake Predatora (premiera 2 marca 2018 roku).

Oto stanowisko zarządcy. Kiedy nagrywam film w lokacjach, zawsze potrzebuję przestrzeni, gdzie będę mógł pracować i prowadzić przedsiębiorstwo. Gruzja była takim miejscem przez miesiące. Każdy film, tv show czy projekt, który rozwijamy, jest prowadzony stąd. Kiedy mam dobre przeczucia wobec czegoś, odkładam to na lewą stronę. Kiedy ciągle dokonuje poprawek, odkładam na kupkę po prawej. Wszystkie kontrakty, które muszę podpisać, znajdują się pośrodku. Na iPadzie czytam zarys fajnego filmu, który będę robił w 2017 roku (z reżyserem Shane Black), a kiedy robię się zmęczony i potrzebuję nieco orzeźwienia, piję łyk energii – siku Elk. Im bardziej skomplikowane staje się nasze życie, tym bardziej potrzebujemy prostych przestrzeni. Po prostu, znajdź swoje miejsce, które pozwala ci się trzymać w całości.

Obecnie Dwayne Johnson nagrywa Baywatch, a następnie zajmie się filmami Szybcy i wściekli 8 i rameke’ime Jumanji. Istnieje prawdopodobieństwo, że Shane Black będzie pracował nieprzerwanie nad Predatorem i Doc Savage. W zeszłym tygodniu filmowiec ujawnił, że prace nad Predatorem rozpoczną się w październiku, a po zakończeniu zdjęć przejdzie od razu do pracy nad Doc Savage. To wciąż tylko spekulacje.


Źrodło: movieweb.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…