Piraci z Karaibów 3 - zobacz polski plakat! 0

Już za trzy tygodnie premiera najbardziej oczekiwanego filmu tego roku, dzisiaj portal fdb.pl prezentuje polski plakat do filmu Piraci z Karaibów: Na krańcu świata.

W rolach głównych zobaczymy: Johnny'ego Deppa (Jack Sparrow), Orlando Blooma (Will Turner), Keirę Knightley (Elizabeth Swann), Geoffrey'a Rusha (Barbossa), Billa Nighy (Davy Jones) i Yun-Fat Chow (kapitan Sao Feng).

Kadr z filmu Piraci z Karaibów: Na krańcu świata 2007Kadr z filmu Piraci z Karaibów: Na krańcu świata 2007

Producentem filmu jest Jerry Bruckheimer, reżyserią ponownie zajął się Gore Verbinski. Scenariusz napisali Ted Elliott i Terry Rossio.

kliknij, aby powiększyć plakat

W trzeciej części Piratów z Karaibów, Will Turner, Elizabeth Swann i kapitan Jack Sparrow będą walczyć o niepodległość Piratów z całego świata i wszystkich interesów prowadzonych we wschodnich Indiach przez Lorda Cutlera Becketta. Ze wsparciem ze strony Davy Jonesa, Beckett ma teraz możliwości by wykorzystać Jonesa i jego statek – Latającego Holendra, by realizować swoje plany wypłynięcia na szerokie wody by walczyć z piratami. W odpowiedzi na to, Piraci organizują tajne spotkanie na cmentarzysku statków.

Świeżo po powrocie z drugiej strony życia kapitan Barbossa zgadza się pomóc Willowi i Elizabeth ocalić Jacka, który jest uwięziony w dziwnym miejscu zwanym skrytka Davy Jonesa. To nieszczęsne trio jest w drodze na daleki wschód, gdzie spotykają kapitana Sao Fenga – króla piratów z Singapuru. Tam otrzymują specjalną mapę, która pokaże im drogę do skrytki Davy Jonesa.

Kurs prowadzi ich na kraniec świata, żeglują tam przez wielki wodospad, który miażdży statek. Gdzieś w ciemnościach, Will, Elizabeth i Barbossa odnajdują Jacka Sparrowa na pokładzie jego ukochanej Czarnej Perły, która przycumowana jest na środku pustyni. Używając swojego niezawodnego instynktu, Jack odnajduje drogę, którą pożeglować do świata żywych.

Po serii wzlotów i upadków Jack, Barbossa, Will i Elizabeth dopływają w końcu do cmentarzyska statków na spotkanie Piratów. Podczas tego spotkania Piraci godzą się walczyć razem przeciwko zbliżającej się armadzie statków kierowanych przez Lorda Becketta i Davy Jonesa.

Piraci z Karaibów: Na krańcu świata w polskich kinach już od 25 maja.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…