http://vimeo.com/mironkundzicz

Butler w Nim's Island 0

Gerard Butler zagra w adaptacji powieści dla dzieci Nim's Island, autorstwa Wendy Orr.

Dołączy do Jodie Foster (Dzielnica pięciu narożników) i Abigail Breslin (Mała Miss).

Gerard Butler w filmie Lara Croft Tomb Raider: Kolebka Życia 2003Gerard Butler w filmie Lara Croft Tomb Raider: Kolebka Życia 2003

Produkuje Fox i Walden Media.

Reżyserami i scenarzystami jest małżeństwo Jennifer Flackett (Wimbledon) i Mark Levin (Mały Manhattan). Zdjęcia mają się rozpocząć pod koniec lipca w Australii. Premiera zapowiadana jest na 25 lipca 2008 roku.

Fabuła filmu skupi się na dziewczynce, która żyje na tropikalnej wyspie ze swoim ojcem, naukowcem. Pewnego dnia ojciec wypływa swoją łodzią na kolejne badania i znika, pozostawiając dziewczynkę na pastwę losu. Zaczyna więc pisać e-maile do autora książki, którą czyta. Z jego pomocą udaje jej się przetrwać. W końcu cała trójka łączy się we wspólnej walce o ratowanie wyspy przed turystami.

Zanim jednak Butler zagra w Nim's Island, będzie go można zobaczyć w dramacie P.S., I Love You u boku Hilary Swank (Karate Kid IV: Mistrz i uczennica), którego premiera zapowiadana jest na 12 grudnia.

Po Nim's Island aktor zagra główną rolę w futurystycznym thrillerze Game, do którego zdjęcia rusza w styczniu.

Gerard Butler urodził się w Glasgow. Sławę przyniosła mu rola Króla Leonidasa w filmie 300. Poza tym wystąpił w obrazach Gra ich życia, Beowulf – Droga do sprawiedliwości, Upiór w operze, Dracula 2000 czy Władcy ognia.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…