http://vimeo.com/mironkundzicz

Trzy nowe twarze w The Heavy 0

Shannyn Sossamon, Vinnie Jones i Stephen Rea dołączyli do obsady brytyjskiego thrillera The Heavy.

Fabuła filmu opowiada historię pewnego chłopaka (Gary Stretch), który jest zmuszony spłacić dług swojemu szemranemu szefowi, biznesmenowi (Rea). Aby tego dokonać, musi zabić swojego brata, wysokiego rangą policjanta.

Shannyn Sossamon i Josh Hartnett w filmie 40 dni i 40 nocy 2002Shannyn Sossamon i Josh Hartnett w filmie 40 dni i 40 nocy 2002

Wszystko zaczyna się komplikować, kiedy wda się w romans ze studentką (Sossamon), której mieszkania chce użyć do zabójstwa i kiedy skorumpowany detektyw (Jones) wpadnie na jego trop.

W filmie wystąpią też Christopher Lee (Gwiezdne wojny: Część III – Zemsta Sithów), George Harris (Harry Potter i Zakon Feniksa), Geoff Bell (Scoop – Gorący temat) i Jean Marsh (Zemsta po latach).

Reżyserem i scenarzystą jest Marcus Warren. Zdjęcia ruszają w tym miesiącu w Wielkiej Brytanii.

Shannyn Sossamon urodziła się w Honolulu. Znana jest z filmów Obłędny rycerz, Żyć szybko, umierać młodo, 40 dni i 40 nocy, Kiss Kiss Bang Bang czy Holiday. Ma na swoim koncie Young Hollywood Award.

Vinnie Jones to angielski aktor, którego widzowie doskonale pamiętają z filmów Porachunki, Przekręt, Mecz ostatniej szansy, Kod dostępu czy EuroTrip. Zdobył dwukrotnie Empire Award.

Stephen Rea pochodzi z Belfastu. Ma na koncie występu w obrazach Pret-a-Porter, Wywiad z wampirem, Chłopak rzeźnika, Śniadanie na Plutonie czy V jak Vendetta. Był nominowany do Oscara, Złotego Globy i nagrody BAFTA.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…