http://vimeo.com/mironkundzicz

Law i Whitaker w Repossession Mambo 0

Aktorzy Jude Law i Forest Whitaker wystąpią w futurystyczny thrillerze przygodowym, Repossession Mambo.

Produkuje Universal Pictures.

Forest Whitaker w filmie Ostatni król Szkocji 2006Forest Whitaker w filmie Ostatni król Szkocji 2006

Scenariusz, którego autorami są Eric Garcia i Garrett Lerner (Roswell: W kręgu tajemnic), opowiada o człowieku, który zajmuje się odbieraniem samochodów, jeśli właściciele za nie, nie płacą. Cały jest stworzony ze sztucznych organów. W momencie, kiedy zostaje mu wszczepione nowe serce, bohater nie może za nie zapłacić. Będzie musiał się zmierzyć ze swoim byłym partnerem, którego zadaniem będzie wyegzekwowanie od niego zapłaty.

Reżyseruje debiutant Miguel Sapochnik.

Producentami będą Scott Stuber (Sztuka zrywania) i Mary Parent (Miasteczko Pleasantville).

Zdjęcia ruszają we wrześniu.

Forest Whitaker pochodzi z Teksasu. Znany jest z ról w filmach Pluton, Good Morning, Vietnam, Bird, Pret-a-Porter, Ghost Dog: Droga samuraja czy Ostatni król Szkocji. Za występ w tym ostatnim, otrzymał Oscara. Poza tym zdobył nagrodę BAFTA, Black Reel, Blockbuster Entertainment Award, Hollywood Film Award i Złoty Glob.

Jude Law urodził się w Londynie. Znany jest z występów w obrazach Gattaca – Szok przyszłości, Utalentowany pan Ripley, Bliżej, Jak być sobą czy eXistenZ. Był dwukrotnie nominowany do Oscara. Poza tym zdobył nagrodę BAFTA, Blockbuster Entertainment Award, Evening Standard British Film Award i NBR Award.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…